adcov.com

Pumpkin Seed na owsiki leki

Pumpkin Seed na owsiki leki


Owsiki są najczęściej zakażenie worm w Stanach Zjednoczonych. Owsiki, znany również jako nicieni, to rodzaj glisty, które infekują najczęściej małe dzieci, ale dorośli są narażone, jak również. Żyją w okrężnicy i odbytnicy gospodarza i powodują ekstremalne świąd. Bez odpowiedniego leczenia, mogą rozprzestrzeniać zakażenie pinworm do całych rodzin i nie tylko. Ponadto do lekarza recepty leki, kilka naturalnych środków domu są znane, aby pomóc pozbyć się inwazji Pinworm, w tym spożycia nasion dyni.

Instrukcje

1 Oddzielne 10,5 uncji surowych nasion dyni na małe porcje i zmiażdżyć dokładnie. Użyj mniejszej dawki dla dzieci, zazwyczaj 1,5 do 5 uncji w zależności od wieku dziecka.

2 Dodaj 2 szklanki wody do rozgniecionych nasion dyni i zastosować łaźnię parową na dwie godziny na małym ogniu. Można tworzyć łaźnię parową na piecu przez umieszczenie mieszaniny na stelażu lub pary kosza w garnku, który ma pokrywę, dodanie dwóch centymetrów wody, obejmujący patelnię i obracając ciepła na wolnym ogniu. Alternatywnie, można skorzystać z kuchenki mikrofalowej przez umieszczenie mieszaniny w kuchence mikrofalowej miski, przykrycie folią i kuchence mikrofalowej na wysokiej na krótki czas.

3 Niech mieszanina chłodnym po parze. Usunięcia warstwy oleju, który powinien wzrosła do góry i przesączyć mieszaninę.

4 Take 1 łyżka mieszanki co 15 minut do 1 godziny.

Wskazówki:

  • Często myj ręce, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się owsiki, zwłaszcza po skorzystaniu z toalety.
  • Nie należy stosować preparatów ziołowych w leczeniu owsiki lub innych warunków bez konsultacji z lekarzem. Schemat z pestek dyni jest używane jako dodatek do lekarza recepty leków i porady, i powinna być zatwierdzona przez lekarza przed rozpoczęciem.