adcov.com

Pullups Spowodowanie Elbow Pain

Pullups Spowodowanie Elbow Pain


Pull-up to ruch związek wykorzystując kilka zestawów mięśni na raz. Chociaż celem wykonywania może być na grzbietu najszerszego, mięśnie tylnej i mięśnia dwugłowego, istnieje szereg współpracujących mięśni zaangażowanych w celu zakończenia ruchu. Choć wspomagające mięśnie są mniejsze, kończąc pull up może powodować ból w łokciu, czy któryś z nich jest ranny, słabo lub nie rozgrzany.

Główne mięśnie

Główne mięśnie wykorzystywane do wykonywania podciągnąć są grzbietu najszerszego, że romby na środku pleców i biceps.

Pomoc Mięśnie

Istnieje mnóstwo mniejszych mięśni, które pomagają w tym ruchu, ale główne assisters są mięśnie Mięsień ramienno-promieniowy z przedramienia i brachialis że łączy biceps z łokciem. Choć nie jest tak aktywny, triceps z tyłu ramienia może wchodzić w grę w tym ruchu, jak również.

Ból łokcia

Ból może być odczuwany w łokciu, jeśli mięśnie przedramienia są zmęczeni lub słaby. Jeśli przedramiona nie są wystarczająco silne, aby utrzymać ciężar ciała, zwiększone obciążenie znajduje się na stawie łokciowym w zgięciu ramienia. Dodatkowo, jeśli triceps są zmęczeni lub słaby, przywiązanie Tricep do łokcia może powodować zmęczenie w mięśniach pleców połączony z pociągnięciem łopatki na korzenia tricep w łopatki.

Opcje

Za pomocą opaski na nadgarstek może pomóc w siłę chwytu czy przedramiona są słabe i owijania łokcie mogą również pomóc w stabilizacji tkanki łącznej.

Zapobieganie

Jeśli ból już istnieje, odpocząć i uniknąć wspólne ćwiczenia, aż w pełni sprawny przed rozpoczęciem korzystania z paska na nadgarstek lub pomocy łokcia oblewania. Unikać pull-up pierwszą rzeczą w treningu jeśli są podatne na ból łokcia i upewnij się rozgrzać i rozciągnąć odpowiednie mięśnie przed wykonaniem ćwiczenia.