adcov.com

Puffer Ryby Toksyna bólu

Czy toksyny, które jest zdolne do wyłączania układu oddechowego osoby dorosłej będzie przyszłość łagodzenia bólu? Kanadyjska firma WEX Pharmaceuticals, Inc., liczy na to.

Tetradotoxin

Magia nazywa tetradotoxin toksyny i pochodzi z ryb puffer, znany również jako Blowfish. Sama toksyna, co daje tej ryby swoją nazwę, ponieważ powoduje, że ryby do wzdęć, nadając mu kształt kulisty.

Tetradotoxin jest przechowywany w wątrobie i gonad z ryb. To jest neurotoksyny. W przypadku spożycia, toksyny mogą tymczasowo wykorzystać swój układ oddechowy, a nawet spowodować śmierć. W Japonii, ryb jest uważane za przysmak, ale kucharze muszą mieć specjalną licencję na przygotowanie i służyć.

Tetradotoxin dla Pain Relief

Wex Pharmaceuticals oczyszczone toksyny i zarządza to w dawkach na tyle drobne, aby nie stwarzać firma danger.The sprawia około 600 dawek lek przeciwbólowy z jednego hodowlane puffer ryb. Początkowo firma miała plany biegu produktów, które zostały oznaczone Tectin, w kierunku odzyskiwania osób uzależnionych od heroiny, ale w procesie rozwoju, okazało się, że to może być potężnym narzędziem w pomoc chorym na raka. Wielu chorych na raka budować tolerancję na obecnie stosowanych przeciwbólowe pozostawiając je do życia z czasem rozdzierający ból. Tetradotoxin wykazano w badaniach i próbach klinicznych w celu ograniczenia tego bólu u chorych na raka, którzy nie odpowiedzieli na tradycyjne metody łagodzenia bólu.

Dodatkowe korzyści tetradotoxin porównaniu z tradycyjnymi przeciwbólowe jest to, że zarówno non-senny i innych dodatków. Jedynymi udokumentowanych skutków ubocznych leczenia są drętwienie i mrowienie w usta i palce. To jest tymczasowe i słabnie długo przed bólem zabijając skutków samej toksyny.

Badania kliniczne i zezwolenie na sprzedaż

Tectin nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży na rynku, ale zbliżył się w Kanadzie. Kanadyjski proces zatwierdzania leku składa się z kilku badań klinicznych, a Tectin dotarł do ostatniego z tych badań. W ostatnich fazach tych prób klinicznych, WEX zapowiedział, że próby były o "niekorzystnych wyników" i anulowane próby. W lipcu 2009 roku firma jest szczypanie demograficznych pacjenta, w nadziei na dokładne kierowanie grupą, że lek pomoże najbardziej, a następnie coraz to na rynku. WEX jeszcze nie próbował umieścić lek na rynku w Stanach Zjednoczonych.