adcov.com

Przyprawy odchudzania

Przyprawy odchudzania


Rzuca kilka dodatkowych kilogramów jest często kwestią dodając więcej czasu do normalnego schematu ćwiczeń i podejmowania istotnych zmian do swojej diety. Podczas gdy niektóre środki spożywcze, takie jak warzywa i owoce są zdrowe źródła witamin i minerałów, które pomagają organizmowi utrzymać zdrową wagę, są też pewne przyprawy, które można dodać do swoich domowe posiłki, które w naturalny sposób stymulują organizm do pozbywania się tłuszczu .

Kurkuma

Jednym ze składników, które daje indyjskie curry ich smoky dobroć jest kurkuma; według Naturalnej News.com, zielarze używali przyprawę do leczenia niepokoju pokarmowego i ból stawów z powodu zapalenia stawów. Kurkuma posiada również właściwości termogeniczne, które zwiększają metabolizm i pomaga rozbić zawartości tłuszczu w żywności. Zachodni świat zainteresował się kurkumy ostatnio ze względu na zdrowych cech; Narodowy Instytut Zdrowia potwierdza, że ​​przyprawa ma właściwości przeciwzapalne, a nawet może zapobiegać rakowi. Kurkuma może również pomóc osób otyłych w utracie wagi, według informacji w wydaniu Journal of Nutrition maja 2009 roku. Eksperyment przeprowadzono w Tufts University wykazały, że kurkumina, składnik czynny w kurkumy, może być w stanie zmniejszyć przyrost masy ciała u ludzi i hamują wzrost tkanki tłuszczowej.

Cynamon

Cynamon wspomaga krążenie krwi, co sprawia, że ​​twoje ciało czuje się bardziej energiczny, z prośbą o wykonanie. Według WebMD, wyciąg z kory drzewa cynamon może obniżyć poziom cukru we krwi u osób z cukrzycą. 3 Fat Chicks strona twierdzi również, że biorąc łyżeczki cynamonu dziennie może zapobiec wystąpieniu cukrzycy i pomaga organizmowi w trawienie węglowodanów, co sprawia, że ​​łatwiej jest schudnąć. Cynamon jest smaczny dodatek do latte, śniadanie żywności, takich jak naleśniki i francuskie tosty i przedmiotów, takich jak ciasteczka deserowe. Jednak duże ilości cynamonu może powodować toksyczność wątroby i uczucie swędzenia w usta i usta.

Pieprz cayenne

Pieprz cayenne zawiera kapsaicynę, która uruchamia metabolizm skok wkrótce po osoba zużywa żywności doprawione przyprawami. Kapsaicyna pomaga również zmniejszyć apetyt, zmniejszając apetyt na niezdrowe cukru lub węglowodanów, które prowadzą do masy ciała. Pieprz cayenne wspomaga układ pokarmowy, a także, co ułatwia organizmowi przetwarzać żywność, a może zmniejszyć gaz i wzdęcia. Według 3 Fat Chicks.com, przyprawa pomaga obniżyć lub utrzymać zdrowe ciśnienie krwi; można dodać przyprawę do grillowanych warzyw, takich jak bakłażan czy szparagów, aby zrównoważyć nieco gorzki smak warzyw, lub posypać niektórych przypraw na piersi z kurczaka lub łososia na dodatkowy przypływ smak.

Imbir

Imbir jest popularna przyprawa w kuchni azjatyckiej; kłącza lub podziemny macierzystych, jest mielony lub posiekane dodaje się do żywności przed, ale ludzie mogą również składnik w postaci kapsułek, aby pomóc w utracie wagi. Przyprawa zwiększa metabolizm, co ułatwia spalanie kalorii i tłuszczu w szybszym tempie. Dodawanie do żywności, takich jak imbir pieczone kurczaka lub tofu, lub stosując plasterki imbir w herbacie jest idealne, jeśli masz włączone w podnoszenie ciężarów ćwiczeń i odchudzania planu, jako środków pomocniczych komórek mięśniowych przyprawa w wykorzystaniu tlenu. Ponadto, aby pomóc ciała schudnąć, imbir pomaga złagodzić nudności i zawroty głowy oraz kobiety w ciąży mogą jeść żywności z imbirem zmniejszyć poranne mdłości, zgodnie z WebMD.