adcov.com

Przyprawa idealna Hurma ślub kolory

Przyprawa idealna Hurma ślub kolory

Przyprawy i persimmon kolory obejmują szeroki wybór odcieni, głównie skupiając się na pomarańcze, czerwone, brązowe i żółte. Są kolory bardzo związane z upadkiem, przyprawy i sałata są idealne kolory jesieni wesela. Kolory na przyprawy i persimmon palety kolorów są ciepłe, bogate i zapraszając. Istnieje wiele sposobów, aby włączyć przypraw i persimmon kolory w dzień ślubu.

Kwiaty

Kwiaty na ślub zakres od Bukiet ślubny, kwiaty druhny i mężczyzn dziurek, do tych używanych jako dekoracje stołu i miejsce. Używać kwiaty takie jak pomarańczowy calla Lilie, które wygląda oszałamiająco nanoszone na ramieniu panny młodej z niektórych zielonych liści, a pomarańczowe róże, które dodają niezwykłego. Dodać jagody czerwone kwiatowe aby inny dotyk jesiennych kwiatów. Spalony pomarańczowe kwiaty również idealnie pasuje, a żółty acacias lub forsycja wprowadzają w niektórych jaśniejsze odcienie do równowagi głęboką, bogatą kolorystyką.

Odzież

Dodać odrobiną koloru sukni panny młodej do kontynuowania tematu przez wiązanie zespół kolorowe tkaniny wokół talii, lub zawierają kolorowe spódnica lub kwiat do włosów. Używać druhny Suknie do korzystania w większym stopniu przyprawą i persimmon koloru tematu przez co cały sukienki z przyprawami i persimmon palety kolorów. Każdy z nich może nawet wykonane w innym odcieniu z palety wprowadzić zakres bogaty i soczyste kolory reprezentowane w temat. Pan młody powinien nosić kamizelkę i muszka od kolorystyki, i jego świadków powinien nosić, muszki i krawaty na mecz.

Wyroby włókiennicze

Użyj gruby, przytulne tkaniny w odcieniach przypraw i sałata do wzmocnienia tematu. W przyjęciu weselnym na przykład, użyj grube zasłony w czerwieni, pomarańczy i brązy na pokrycie okna, gdy robi się ciemno. Mam dywany lub rzuca w tych samych kolorach rozrzucone wokół do tworzenia tego czuć przytulne, jesienny. Pokrycie oparcia krzeseł obejmuje miękkiego aksamitu i używać równie wspaniałe obrus na stole tort weselny. Dopasowywane w szczególności meble z ciemnego drewna, trwały efekt jest ciepły i intymne.

Jedzenie

Żywność powinna odpowiadać jesienny, bogaty motyw ślubu. Wybierz z bogatym, czerwone wino sos danie czerwonego mięsa i dania z warzyw z pieczonymi pomidorami i butternut squash. Zupa z dyni i miód szkliwione pieczonymi ziemniakami również iść dobrze. Można nawet użyć Hurma owoce w deser. Nie przesadzaj wybierając co żywności przez jego kolor, ale trochę ostrożny wyborów mocno ustanowienie nastrój ślub w umysłach Gości. Krawat odpowiednio kolorowe wstążki wokół krawędzi tort weselny, lub wykres punktowy niektóre płatki kwiatu pomarańczy spalona na torcie.

Oświetlenie

Oświetlenie, przyprawy i sałata kolorowe wesele jest łatwo osiągnąć, bo ciepłe odcienie kolorów są tylko cieplej przez starannie dobrane oświetlenie. Miejsce świece na stołach stworzyć efekt miękkich na wystrój i twarze ludzi; migotanie tworzone, gdy porusza się płomień będzie dodać do już kameralnej atmosferze. Mam dziennika ognia na miejsce, lub ognisko i tiki światła, jeśli masz poza obszar. Najważniejsze jest, aby wybrać miękkie, naturalne oświetlenie, który nie jest zbyt jasny lub żrących.