adcov.com

Przyczyny nogę i skurcze Toe

Przyczyny nogę i skurcze Toe

Przegląd

Kurcze toe

Skurcze palców mogą być spowodowane przez noszenie buty, które nie pasują. Jeśli buty są szczególnie mocno w okolicy palców, może skończyć się z skurcze palce na koniec dnia.
Według Crampshelp.com, wysokie obcasy mogą być winowajcą.
Toe skurcze często występuje po kolana ograniczony został w parę butów na kilka godzin. Ponadto, jeśli cierpi na brak wapnia może powodować palce i stopy na skurcze. Zdobądź więcej wapnia w diecie lub wziąć codziennie suplement.

Skurcze stóp

Myfootshop.com donosi skurcze stóp są podzielone na trzy grupy: niedokrwienny, metabolicznych i bio-mechaniczne. Niedokrwienny skurcze zazwyczaj występuje w nocy i nazywa nocnej przestankowe. Dzieje się tak, ponieważ nie ma wystarczającej cyrkulacji do stopy. Chromanie przestankowe może wystąpić po sprawowały mozolnie.

Metaboliczny

Metaboliczny skurcze występuje ze względu na brak potasu w organizmie, co może się zdarzyć, jeśli pacjent przyjmuje leki moczopędne. Sodu inicjuje skurcze mięśni i jeśli jest brak równowagi w organizmie pomiędzy sodu i potasu, które są zarówno sole, może to spowodować skurcze.

Bio-mechanika

Twoje stopy mogą kurcze po prostu od chodzenia po nich. Bio-mechanika oznacza naukę o sposobie ruchów ciała. Jeśli idziesz za dużo, lub noszenie niewłaściwych butów, może to spowodować skurcze nóg.

Toe Mortona

Dr Dudley J. Morton napisał w swojej książce, "Ludzka Stopa," że słabe kostki, upadli łuki, zmęczony i przepracowany stóp, a także problemy w pierwszej kości śródstopia, może spowodować twoje stopy i palce na skurcze, a także jak nogi, które zostały napięte ze względu na wszystkie powyższe kwestie.
Jeśli twój drugi palec jest dłuższy od swojego dużego palca, a następnie być może trzeba Toe Mortona. Drugi palec nie powinien być dłuższy niż palucha, ale wielu z nas ma ten warunek. Sposób, w jaki miały być przeznaczone jest dla kości śródstopia być dłuższy, lub tak długo, jak druga kość śródstopia. Morton wyjaśnia kości śródstopia ma przenosić obciążenia lub dwa razy ciężar drugiej kości śródstopia. Jeśli twoja druga kość śródstopia jest dłuższy niż w pierwszej kości śródstopia, a następnie właściwy do podnoszenia nie mogą być osiągnięte. Za każdym razem, osoba ma etap, druga kości śródstopia spotka się z podłoża przed pierwszą, a to nie jest normalny. Kości śródstopia ma wytrzymać ciężar przedniej części stopy, ale nie mogą w tych warunkach. Drugi śródstopia musi teraz zrobić to zadanie, podczas gdy w idealnych okolicznościach byłoby robić tylko jedną trzecią pracy. To powoduje stres nadmierne na drugiej kości śródstopia, które tworzy łańcuch zdarzeń, które mogą osoby boli całego.

Skurcze nóg

Dr Burton S. Shuler informuje, że jego pacjenci rutynowo skarżą nocne kurcze nóg, a także zespołem niespokojnych nóg (RLS). Shuler wyjaśnia, że ​​skurcze noc nogi, które są często określane jako Charlie koni, są nieprawidłowe skurcze mięśni nóg. Przyczyną skurcze kończyn nie jest w pełni zrozumiała, lecz mogą one być wywołane przez reakcję nadmiernego wysiłku, do leczenia, złego obrotu, odwodnienie lub nierównowagą elektrolitów.