adcov.com

Przyczyną bólu w lewym ramieniu

Heart Attack

Ból w lewym ramieniu, a nie prawo jest uważane za klasyczne objawem zawału serca. Jeśli jest to przyczyna bólu ramienia Ból może emitować lub mogą być postrzegane jako silne uczucie mrowienia lub może się jak skurcz mięśni. Jest to prawdopodobnie najbardziej poważne diagnozy związane z bólem ramienia.

Skok

Zdrętwienia i bólu, ramię jest czasem związane z udarem. Mózgu jest odpowiedzialna za interpretację bólu w ciele, a gdy osoba ma wylew, wpływa obszar mózgu może uwierzyć część ciała boli, gdy tak nie jest.

Problemy szyi

Gdy dysk (lub kilku) w szyjce jest w stanie braku wyrównania, ciśnienie na nerwy, które docierają do ramion może powodować drętwienie i powodując ból. Najczęściej można poddać działaniu prostym chiropraktyka, ale czasami jeśli problemem jest na tyle nasilone, konieczne jest operacja.

Tenis Elbow i cieśni nadgarstka

Istnieje kilka głównych nerwów w ramieniu, które może stać się stan zapalny. Dwa warunki związane z tym zapaleniem to łokieć tenisisty i zespół cieśni nadgarstka. Warunki te mogą być czasem błędnie, ponieważ ból nie jest koniecznie odczuwalne tylko w łokciu i nadgarstku. Może on być odczuwany przez ramię ze względu na wielkość i funkcja nerwów.

Stres

Mniej znana przyczyna bólu ramienia i mrowienie jest stres. Stres uwalnia substancje chemiczne związane z walki lub ucieczki odpowiedzi. Serce reaguje na te chemikalia i zwykle zaczyna pompować szybciej pomieścić postrzeganą potrzebę podjęcia działań fizycznych. Jeżeli osoba nie ma takiego działania fizyczne, to serce pracuje ciężej, niż to konieczne i pompuje więcej, chociaż nie oddycha i może zwiększyć ilość tlenu odpowiednik nie może być podjęta. Wynik może być ból w klatce piersiowej, który może promieniować do lewe ramię.