adcov.com

Przewodnik Wybór ubezpieczeniach zdrowotnych

Przewodnik Wybór ubezpieczeniach zdrowotnych


Bez ubezpieczenia zdrowotnego, można łatwo zbankrutować, jeśli masz zagrożenie zdrowia. Niestety, labirynt opcji może być mylące w najlepsze. Ważne jest, aby znaleźć program ubezpieczeniowy, który oferuje najwyższe korzyści najmniejszym kosztem, a dostać się, że będziesz miał porównanie wszystkich opcji ostrożnie.

Rodzaje ubezpieczeń

Dwa podstawowe rodzaje ofert ubezpieczeniowych są plany grupowe i indywidualne ubezpieczenia. Jeśli otrzymujesz ubezpieczenie zdrowotne przez pracodawcę, nie jest to uważane Plan grupy. Jeśli musisz kupić na własną rękę, to jest indywidualny plan. Czasami, osoba może dołączyć do organizacji zawodowej, aby móc ubiegać się o planie grupowym. Na ogół, koszty są niższe grupy plany. Pod względem zasięgu, są dwa rodzaje: odszkodowania i zarządzanych planów opieki. W planie opieki odszkodowania, możesz wybrać dowolny podmiot, który chcesz, a firma ubezpieczeniowa płaci z góry określony procent kosztów opieki. W planu opieki - takich jak Health Maintenance Organization, Organizacja preferowanym dostawcą lub punktem planu usług - płacisz mniej pieniędzy, ale mają mniej możliwości. Musisz udać się do lekarza, który jest w pewnej sieci dostawców w celu zakwalifikowania się do najniższych kosztów. Rząd oferuje również plany na ubezpieczenie zdrowotne. Medicare jest dla Amerykanów w wieku 65 lat i starszych, jak i tych, z kwalifikowaniem schorzeń gdy Medicaid jest dla obywateli, którzy spełniają określone kwalifikacje niskich dochodach.

Czynniki finansowe

Zacznij od porównania kosztów opcji ubezpieczenia. Twoja składka miesięczna jest kwota, jaką trzeba zapłacić za ubezpieczenia, które może być za darmo przez pracodawcę lub ponad tysiąc dolarów dla indywidualnego planu rodzinnego. To nie jest jedyny koszt, choć. Wiele planów ubezpieczeniowych płaci tylko pewien procent kosztów usług i mają odliczeniami, które należy spełnić, zanim zacznie płatności. W ogóle, plany z wyższym odliczeniami mają niższe miesięczne składki; ale jeśli wiesz, że będziesz potrzebował usług medycznych w najbliższej przyszłości - takie jak planowanej przyszłej operacji ciąży lub kolanowego - mogą one być lepiej płacić wyższą składkę.

Inne czynniki

Jeśli wybierzesz planu opieki, trzeba upewnić się, że Twoje ulubione lekarze są objęte tym programem ubezpieczeniowym. Przynajmniej, chcesz opcje, które są blisko domu lub w miejscu pracy. Dodatkowo, recepta pokrycia lek może się znacznie różnić między planami. Wybór planu bez pokrycia receptę może zaoszczędzić na miesięcznych składek - wiele aptek Oferujemy niskie koszty na leki mogą być potrzebne, takie jak antybiotyki. Jeśli wziąć wiele leków, jednak należy zwrócić szczególną uwagę na możliwości pokrycia leków na receptę.

Ostrzeżenie

Rynek Niektóre programy się jako ubezpieczenia zdrowotnego, ale są naprawdę "plany zniżki oszczędności." Za niewielką miesięczną opłatą, otrzymasz listę lekarzy, którzy oferują swoje usługi po obniżonej cenie. To może być dobre dla kogoś, kto nie potrzebuje często usług medycznych, ale może dokonać rzeczy mocno finansowo powinno tam być poważnym problemem medycznym.