adcov.com

Przepis ziołowy Kaszel Kropla

Domowe krople na kaszel to świetny sposób na dostosowanie swojej rodziny kaszel i zimne traktowanie i dodać osobisty urok, aby przyspieszyć regenerację. Kaszel krople ziołowe są również zdrowe i smaczne uczta dla dzieci i dorosłych, aby cieszyć się, czy nie są one cierpi na kaszel lub ból gardła. Kilka podstawowych strategii pomoże Ci w pełni wykorzystać swojej ziołowej recepturze i kaszel drop upewnić się, że krople na kaszel są sukcesem.

Składniki ziołowe

Podczas gdy wiele różnych rodzajów ziół, może być stosowany w ziołowych cukierków lub kaszel ziołowe receptury rozwijanej wybierz ziół, które są znane na antybakteryjnych właściwości, łagodzeniu bólu lub pomocy układu oddechowego, które świadczą. Niektóre wspólne wybory do kaszel są krople ziołowe mierznica, jagód bzu czarnego, mięta, szałwia, imbir i tymianek. Możesz również użyć kombinacji ziół do osiągnięcia ziołową mieszankę, aby ukoić ból gardła i ułatwiają oddychanie.

Zioła w kropli kaszel ziołowe receptury należy stosować do infuzji lub herbatę, parzenie ziół w gorącej wodzie, a następnie napinając zioła się. Woda jest, co powinno być wykorzystane do rzeczywiście zrobić krople na kaszel, a zioła mogą być wyrzucone.

Inne składniki

Ziołowe krople na kaszel syropy ziołowe są skrócone, których podstawowym składnikiem jest zazwyczaj miód lub cukier brązowy. Każdy rodzaj cukru można stosować, cukier działa lepiej niż miodu do utworzenia twardego cukierka. Mieszanina musi być gotowane, aż większość wody odparowuje się w celu wytworzenia gęstej syrop, który twardnieje na ziołowe krople na kaszel, ponieważ chłodzi. Środek zagęszczający, taki jak krem ​​z kamienia nazębnego można dodać w celu ułatwienia utwardzania, ale nie jest wymagane.

Gotowanie Confections

Jak każdy cukierek, domowe dropsy od kaszlu wymagają szczególnej uwagi podczas gotowania. Gotować swój napar ziołowy i tworzą mieszaniny cukru syrop, a następnie za pomocą termometru cukierków przynieść syrop ziołowy do 300 stopni. Cukierki powinno tworząc twardą piłkę, kiedy spadła do zimnej wody.

Dokonywanie dropsy od kaszlu

Domowe krople na kaszel mogą być wykonane ze skroplonego syropu ziołowe poprzez pociągnięcie syrop skondensowane i walcowanie do postaci kulki pozostawia się do ochłodzenia na blasze albo przez wylewanie syropu do płytkiej szalce i cięcia kaszlu po kropli syrop twardnieje. W obu metodach, albo posmarować patelnię lub linii patelnię z pergaminem, aby łatwo usunąć krople ziołowe kaszel raz są fajne. Proch gotowego produktu z cukrem pudrem, aby powierzchnia mniej lepki. Możesz także użyć Nonstick lub krzemu form przeznaczonych do wyrobu cukierniczego, i po prostu usunąć każdy pojedynczy spadek kaszel z patelni po schłodzeniu.