adcov.com

Przepis na ręczne Wipes

Chusteczki do rąk oferują wygodny sposób posprzątać szybko, zarówno w kuchni, jak iw podróży. Dezynfekcji powierzchni w łazience lub kuchni, lub używać ich do czyszczenia brudnych rąk w klasie lub na placu zabaw. Markowe chusteczki są w różnych zapachów i mocnych stron, ale za cenę. Tworzyć własne tanie chusteczki w domu z kilkoma wspólnymi dostaw domowych.

Ściereczki odkażania

Tworzyć własne chusteczki dezynfekcja rąk przy użyciu środków odkażających handlowych lub pójść o krok dalej i zrobić własny środek dezynfekujący, jak również. Cokolwiek używasz, pamiętaj, czyszczenie i dezynfekcja są dwie różne rzeczy. Czyszczenie usuwa zarazki, ale dezynfekcja niszczy zarazki. Podczas czyszczenia powierzchni zwykle wystarcza, dezynfekcji do sprzątania, lub jeśli ktoś w domu cierpi z powodu grypy lub innej choroby zakaźnej.

Aby tworzyć własne chusteczki jednorazowe, start z rolki ręczników papierowych i stary nóż elektryczny. Pokroić rolki ręcznika papierowego w połowie w poziomie. Wyjąć kartonu od środka rolki ręcznika. Umieścić ręczniki w pojemniku ze szczelną pokrywą, lub ponowne wykorzystanie starych wytrzeć pojemnik z pokrywką pull-choć i czapkę. Dodaj komercyjnych dezynfekującego gospodarstw domowych - około 2 filiżanek. Chusteczki powinny być wilgotne, ale nie siedzi w kałuży płynu. Odwróć pojemnik na nasycić ręczniki. Pociągnij ręczniki od centrum rolki do użytkowania i utrzymania pokrywy szczelne, żeby nie wyschły.

Możesz również skorzystać z cienkich ścierek do wielokrotnego użytku wytrzeć. Umieścić złożone szmatek myjka-size w pudełku ze szczelną pokrywką. Wymieszać 2 szklanki wody i 1 szklanka dezynfekującym i wlać go do tkaniny. Podobnie jak w wersji ręczniki papierowe, ścierki powinno być wilgotne, ale nie sopping. Po użyciu szmatki wytrzeć, umyć w pralce i powrócić do okna. Dodaj więcej wody i środków dezynfekcyjnych w razie potrzeby wymieszać, aby utrzymać je wilgotne.

Aby tworzyć własne dezynfekującego gospodarstw domowych, wymieszać 2 łyżki. boraks, ¼ szklanki soku z cytryny, 2 szklanki ciepłej wody i 20 kropli olejków eterycznych lub tymianku olejek z drzewa herbacianego. Wymieszać i dodać do ręczników.

Ściereczki czyszczące

Chusteczki do rąk dostarcza rozwiązania do czyszczenia, gdy nie można uzyskać dostęp do mydła i wody. Użyj rolki ręczników papierowych, pokroić poziomo z nożem elektrycznym, aby stworzyć chusteczki. Rozwiązania do czyszczenia, mix 1 szklanka wody, 1 łyżka. Olej dla dzieci i 2 łyżki. szampon. Dla niemowląt, chusteczki lub bardziej łagodnym środkiem do czyszczenia rąk, używać szamponu dla dzieci lub wanienkę w miejsce zwykłego szamponu.
Wyjmij dętkę kartonowe z ręczników papierowych i umieścić chusteczki w wannie ze szczelną pokrywą, lub ponowne wykorzystanie starych baby chusteczki pojemnik. Dodać ciekły roztwór do ręczników papierowych. Odwróć pojemnik na nasycić ręczniki, i wyciągnąć od środka przy użyciu ręczników.