adcov.com

Przedsionkowe Problemy dzieci

Przedsionkowe Problemy dzieci


System równowagi dziecka zależy od ciała na mięśnie, stawy, oczy i ucho wewnętrzne. Wszystkie te przekazują informacje ciała i jego przepływu oraz miejsca w przestrzeni w mózgu. Gdy którykolwiek z tych elementów, zwłaszcza w uchu wewnętrznym, nie jest zsynchronizowany, przedsionkowe mogą stworzyć problemy, które mogą spowodować zawroty głowy, zawroty głowy, zaburzenia równowagi i innych objawów. Dzieci, które mają zaburzenia przedsionkowe mogą być postrzegane jako leniwe, nieuważne lub uwagi o azyl. Często mają one trudności w wykonywaniu rutynowych zadań, a także czytania i arytmetyki. Objawy przedsionkowego problemów dzieci poniżej, ale należy zauważyć, że te objawy mogą być spowodowane innymi schorzeniami. Dziecko, które wystawia lub wszystkie z następujących objawów należy sprawdzać przez pediatrę.

Zawroty głowy / Vertigo

Dzieci z przedsionkowego problemów mogą czuć wirujący lub uczucie wirowania w głowie. To daje złudzenie, że świat wokół nich, lub sam (lub sama) dziecko, jest w ruchu. Dzieci często opisują uczucia jako pływający, będąc w głowie lub czując się jak są one na biegunach. Mogą czuć się wrażenie, że są one ciągnięte w określonym kierunku lub ważone są w dół.

Bilans / Przestrzeń Orientacja

Słowo "przedsionkowy" odnosi się do ucha wewnętrznego i równowagi, a dzieci mogą mieć problemy równoważenia jeśli mają przedsionkowy problem. Mogą potknąć się, mają problemy z chodzeniem linie proste i nawet jazdy na zakrętach. Pojawiają się niezdarny i nieskoordynowany. Dzieci dotknięte tendencję do patrzenia w dół, a ich głowy mogą przechylić na bok. Doświadczają trudności w uzyskaniu i utrzymaniu prostej postawy i raczej trzymać się czegoś, gdy stoją; często trzymać głowę (i) w pozycji siedzącej. Bóle stawów i mięśni mogą wynikać z ich trudności w równoważeniu.

Wizja

Koncentrując się na trudności i śledzenia obiektów oczami przedsionkowego jest powszechne wśród dzieci. Słowa wydają się odbijać, pływać lub skakać z ich strony, lub pojawiają się podwoiła lub rozmyte. Widocznie zajęty lokalizacje, takie jak centra, tłumów i ruchu tych dzieci może powodować dyskomfort. Mogą być wrażliwe na światło, migoczące światła i blasku, a świetlówki mają tendencję do pogorszenia ich problemy z widzeniem. Kłopoty z percepcją głębi i chodzenia w ciemności są także objawowe, a niektóre z tych dzieci może mieć nawet ślepota.

Przesłuchanie

Dzwonienie lub szum w uszach, wspólnych dla przedsionkowego dzieci może spowodować wahania słuchu, utrata słuchu i zniekształcony słuchu. Wykazują wrażliwość na głośnym otoczeniu i głośnym trzaskiem i hałaśliwym otoczeniu może przyczynić się do zwiększonego zaburzenia równowagi i zawroty głowy.

Psychologiczny / poznawcza

Dzieci, które mają problemy przedsionkowe często będzie łatwo się rozprasza, mają problemy ze skupieniem uwagi i trudno się skoncentrować. Mogą mieć krótkoterminowe zaniki pamięci i może być uznane za zapominalskich. Dzieci te mogą mieć problemy ze zrozumieniem instrukcji i wskazówek, a często wydaje się mylić. Często mają one utratę poczucia własnej wartości, pewności siebie i samodzielności. Mogą czuć się niespokojny i nerwowy; niektóre rozwinie się depresja.

Inne objawy

Przedsionkowe problemy mogą objawiać się nudnościami i wymiotami. Reklamacje z uczuciem jak mają chorobę lokomocyjną, ból ucha i pełnię w uszach i bóle głowy są często cytowane. Dzieci mogą mieć zaburzenia mowy, a niektóre z nich są szczególnie wrażliwe na zmiany wiatru, temperatury i ciśnienia powietrza.