adcov.com

Przed i Po odchudzania Stories

"Przed" i "po" historie odchudzania fascynowały ludzi od wielu lat, ponieważ traci duże ilości masy zazwyczaj nie jest łatwym zadaniem. Marketingu produktów odchudzających i trenerów fitness, oferujących swoje usługi są tego świadomi, dlatego często widzimy przed i po zdjęciach wykorzystywanych do promowania produktów i usług odchudzania.

"Największy na świecie człowieka"

Sukces śledzony przez niektórych czytelników od January 2006 jest o walkach odchudzających Manuel Aribe, raz znane jako najcięższego człowieka na świecie. W 2001 roku, urodzony w Meksyku waży 1316 kg Aribe. Przy pomocy dietetyków, lekarzy i Zone Diet, stracił w sumie 500 funtów. Pod koniec 2008 roku spadła do 800 funtów i był nadal zmniejszać się w roku 2009.

Rodzaje

Istnieją tysiące przed i po opowieści odchudzających w sieci. Wiele z nich jest o tym, jak ludzie rzucają znaczne ilości masy w naturalny sposób i jak czują się potem. Niektóre z nich są o ludziach, którzy używają operacji, takich jak bypass żołądka, aby schudnąć. Kilka stron są jak ludzie pozbyć się nadmiaru skóry, który wynika z nadmiernej utraty masy ciała.

Korzyści

Przed i po przeczytaniu odchudzania sukcesów może inspirować i dawać ludziom, którzy zmagają się z otyłością. Udostępnianie własnych przed i po historii mogą również korzystać ci; wiedząc, że udało się zrobić coś tak trudnego może doda ci pewności siebie, aby wyruszyć w innych trudnych przedsięwzięć.

Oczekiwania

Według StreetDirectory.com, ludzie mogą się nierealistyczne oczekiwania od czytania przed i po historie odchudzania. Nie tylko indywidualna nie może stracić tyle wagi w tym samym czasie, jako kogoś innego, ważne jest, aby pamiętać, że zmniejszenie masy ciała nie może zmienić wszystkie negatywne aspekty swojego życia. Na przykład, strona mówi, przed utrata wagi wielu depresji, nieatrakcyjne, gorsze i brak silnej woli. Po przekształcania się fizycznie mogą spodziewać się czuć wręcz przeciwnego, co nie zawsze się zdarza poprzez zmniejszeniem masy ciała. Niektórzy ludzie mogą skorzystać z doradztwa w celu uzupełnienia ich utraty wagi.

Oszustwo

Ze względu na coraz częstsze korzystanie z oprogramowania, takiego jak Photoshop i Microsoft Publisher, to stało się łatwiejsze do tworzenia "po" zdjęcia osób z nadwagą. Wielokrotnie nie ma możliwości dowiedzenia się, czy dana osoba czytasz o mówi prawdę o jego utraty wagi.