adcov.com

Przeciwzapalnych Chińskie zioła

Zapalenie jest odpowiedzią organizmu na obce substancje (takie jak bakterie i wirusy); Organizm wykorzystuje stan zapalny, aby zapobiec infekcji. Jednakże, niektóre choroby mogą powodować reakcje zapalne, które są zbędne. Jeśli cierpisz na reumatoidalne zapalenie stawów, na przykład, może wystąpić ból i dyskomfort z niepotrzebnych stanów zapalnych. Użyj przeciwzapalne chińskich ziół w naturalny sposób do złagodzenia bólu i dyskomfortu.

Wykorzystanie Żeń-szeń

Weź żeń-szeń, aby przywrócić energię i poprawić pamięć, ale także ze swoich właściwości przeciwzapalnych. Żeń-szeń został opisany jako jeden z najbardziej czczonych wszystkich chińskich ziół. Zioło to został okrzyknięty przez swoich właściwości leczniczych wieków (być może tak długo, jak siedmiu tysięcy lat).

Według Science Daily, naukowcy z Uniwersytetu w Hong Kongu badali wpływ żeń-szenia na pacjentów cierpiących na zapalenie. Wyniki wykazały, że żeń-szeń obiecujący potencjał do stosowania jako zioła przeciwzapalnym. Używać gingseng zatem łagodzenia bólu i dyskomfortu związanego z procesem zapalnym. Można znaleźć żeń-szenia w formie tabletek w lokalnym sklepie zdrowej żywności, a także jest dostępny w herbat i innych napojów.

Weź Bupleurum

Użyj Bupleurum korzenie w przypadkach zapalenia. Bupleurum, znany również jako chaiu w Chinach i korzenia ucha zająca w Anglii, była używana przez ponad 2000 lat przez dwóch Chińczyków i japońskich praktyk medycyny do łagodzenia wielu dolegliwości, w tym zapalenia. Zioło działa w celu zmniejszenia stanu zapalnego, ponieważ jest bogaty w saponiny (związku chemicznego znanego jako pomoc w immuno-odpowiedź).

Nie należy stosować tego zioła ściśle przez siebie; Zamiast mieszać trochę proszku do herbat ziołowych lub użyć ziołowy suplement, który zawiera Bupleurum. Ponadto, należy zachować ostrożność podczas korzystania z tego środka, ponieważ jest znany powodować zawroty głowy, bóle głowy, a nawet nudności.

Połącz Lukrecja

Połącz regeneracyjne skutki lukrecji z innych ziół do kilku świadczeń. Wreszcie, lukrecja została również zastosowana w Chinach od wieków jako remedium na zapalenia. Jeśli się herbaty żeń-szenia, można dodać lukrecji do zwiększenia ponad-wszystkie efekty lecznicze. Można znaleźć tego zioła w lokalnej zdrowej żywności sklepie.