adcov.com

Przeciwwskazania erytromycynę Maść Okulistyka

Przeciwwskazania erytromycynę Maść Okulistyka


Erytromycyna maści do oczu, antybiotykiem z grupy makrolidów, są dostępne bez recepty w celu leczenia choroby oczu z ludzi i zwierząt. Podczas działania niepożądane i przeciwwskazania są niezwykłe, to ważne jest, aby stan oka pierwszy zdiagnozowany przez lekarza weterynarii przed podaniem go na kota lub psa. Działa ona tylko zakażeń bakteryjnych oka. Zaleceń dawkowania weterynarza i nadal daje to za cały okres czasu przewidziany, nawet jeśli wyleczenia zakażenia. Brak dają kompletny cykl dozowania mogłoby spowodować nawrotu zakażenia. Sam produkt jest używany zarówno u człowieka i zwierząt.

Nadwrażliwość

Erytromycyna maść do oczu nie należy podawać żadnych zwierząt, lub ludzi, którzy wykażą poprzednią wrażliwość na nią. Jeśli podane do kota, który reaguje w sposób nadwrażliwej, natychmiast wezwać weterynarza.

Zakażenia grzybicze oka

Odpowiednie rozpoznanie stanu oka jest ważny, ponieważ erytromycyna maści do oczu nie działa na infekcje grzybicze. Stosowany jest do leczenia zakażeń bakteryjnych oka. Używanie go w leczeniu zakażeń grzybiczych jest nieskuteczne i przeciwwskazane. Opóźnienie w prawidłowym leczeniu zakażeń grzybiczych może spowodować poważne lub trwałe uszkodzenie wzroku.

Pieczenie, niewyraźne widzenie

Niektóre zwierzęta i ludzi, mogą wystąpić pieczenie w oku po naniesieniu maści. Mogą wystąpić zaburzenia widzenia. Na ogół jest to zjawiska czasowego. Środki ostrożności, konieczne może być podjęta, jeśli zwierzę nie widzi, więc nie zaszkodzi się.