adcov.com

Prywatna opieka domu dla osób starszych

Prywatna opieka domu dla osób starszych


Organizowanie prywatną opiekę domową dla osoby starszej jest krok po kroku proces z wielu opcji dostępnych dla Ciebie. Od lekkich obowiązków towarzyszących do pielęgniarki w pełnym wymiarze godzin, prywatna opieka domowa może być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Przed wynajęcie kogoś do wykonywania usług opieki domowej należy zapoznać się z tej branży.

Oszacowanie

Przed angażowanie usług domu opieki zdrowotnej, jest potrzebna ocena na osobę. Przydatnym narzędziem oceny użyć jest czynności życia codziennego (ADL) listy. Obejmuje to spacery, ubieranie, kąpiel, toaletowych, wstrzemięźliwość i jedzenia. Ile ADLs można wykonać? Ważne jest, by ocenić, jak bardzo potrzebna jest pomoc dla każdego z tych zadań, dzięki czemu można określić wymagany poziom opieki. Możesz dodać dodatkowe działania do tej listy w celu uzyskania pełniejszego obrazu, takie jak prowadzenie, gotowania i zarządzania leków.

Po ustalić, ile potrzebna jest pomoc, można określić, jak wiele godzin codziennej pielęgnacji powinny być udostępnione. Jeśli zdecydujesz się wynająć firmę nie może być wymóg minimum godzinę, może nawet sześć godzin opieki dziennie. Jeśli zdecydujesz się zatrudnić osobę, możesz mieć większą elastyczność w organizowaniu harmonogramu.

Rodzaje Home Care

Istnieje kilka opcji do prywatnego domu opieki dla osób starszych. Dla osób, które potrzebują pomocy w prosty, jasny uwodzenie sprzątanie i zakupy, rozważ wynajęcie towarzyszem lub startowej zdrowia adiutanta. Towarzysze lub doradcy zdrowia domu zazwyczaj mają jakieś szkolenie lub doświadczenie w podeszłym wieku, ale nie licencji lub świadectwa.

Na wyższy poziom opieki rozważyć wynajęcie LPN (licencjonowana pielęgniarka) lub praktyczne RN (pielęgniarka). Oba są Państwo licencjonowane i posiada więcej szkoleń.

Towarzysze, doradcy zdrowia domu, LPNs i RNS można wynająć albo za pośrednictwem agencji lub indywidualnie.

Strona główna Zdrowie Agencja Pielęgnacja

Jedną z głównych zalet pracy w agencji domu opieki zdrowotnej jest to, że wiele osób na pracowników. Jeśli, na przykład, w domu zdrowia doradca jest w stanie wykonywać swoich obowiązków, Agencja może wysłać wymiany. Kolejną zaletą jest to, że agencja wykonuje wszystkie tła kontroli i często zawiera pewne szkolenia wewnętrzne.

Przed wysłaniem pracownika do domu RN z agencji będzie przeprowadzenie oceny na jednostki. Wtedy może omówić możliwości opieki, które będą pracować dla Ciebie najlepszy.

Strona główna Zdrowie Pielęgnacja Indywidualne

Czasami może to być korzystne, aby zatrudnić osobę, a nie za pomocą agencji. Często doradca domu zdrowia pracuje na własną rękę będzie mniej kosztowne dla Ciebie i może mieć większą elastyczność planowania. Za zgodą osoby, której wynajmu, można wykonać własne sprawdzenie. Zawsze pamiętaj, aby poprosić o co najmniej trzy referencje.

Przestrogi

Usuń cenne przedmioty, zwłaszcza tych, które są małe i mogą być łatwo usunięte. Jeśli to możliwe, śledzenie wszelkich środków pieniężnych, które mogą być w domu.
Staraj się utrzymać dobrą komunikację z pracownikiem opieki zdrowotnej. Ważne jest, aby nawiązać stosunki pracy, tak, że nie są zaskoczeni później informacji, takich jak pogarszający się stan zdrowia.
Bądź pewien, że wszystkie kontrole przeprowadzane są w tle przed pozwalając pracownikowi służby zdrowia do domu.
Niektóre państwa uważają pracowników żywo w mieć takie same prawa jak najemców. Przed pozwalając ktoś mieszka w domu kontrolnych dotyczących najmu prawa stanowego. Jeśli jesteś niezadowolony z pracownika może nie być w stanie zmusić ich do natychmiastowego opuszczenia jeśli mieszkają w domu.

Płatność

Sprawdź w firmie ubezpieczeniowej, aby sprawdzić, czy dom opieki zdrowotnej jest określone w polityce. Jeśli starsza osoba ma długofalową politykę ochrony zdrowia, są szanse, lepiej, że nie będzie pokrycia. Średnio, w domu opieki zdrowotnej może kosztować od $ 10 do $ 25 za godzinę, w zależności od pory dnia i poziomu umiejętności.