adcov.com

Proste sposoby zarabiania wbudowaną zamrażarką

Proste sposoby zarabiania wbudowaną zamrażarką


Odparowywacz odnosi się do dowolnego urządzenia służącego do palenia zioła. Według badań, tetrahydrokannabinol się w rośliny konopi jest wytwarzany w temperaturze 200 ° C lub 392 F. odparowalnikami całkowicie wyeliminować trzy toksyny benzen, toluen i naftalen. Co więcej, za pomocą takiego urządzenia jakościowo zmniejsza smoły dymu i tlenku węgla, że ​​palenie zwykłego stawu produkuje. Istnieją różne rodzaje parowników na rynku; jednak można również zbudować samemu.

Co jest potrzebne

Proste sposoby, aby nawiązać połączenie parownika dla prostych materiałów gospodarstwa domowego. Musisz jasną żarówkę, zwykły butelkę z tworzywa sztucznego lub metalu, dwóch giętkich czapki plastikowych słomek, pusty plastikowy długopis, ostrym nożem i taśmą izolacyjną lub kanału. Użyj żarówki 100-watowy, jeśli to możliwe, a nie odmiany 40- lub 60-watowych. Żarówki o większych mocach zapewniają więcej właściwości żaroodpornych niż z mniejszej mocy; dodatkowo, szklane rurki są lepsze plastikowe słomki, bo one wonâ € ™ t stopu. Idealnie, czapka z 0,5-litra (16 fl. Oz.) Butelka doskonale wpisuje się w końcu żarówki. Musisz także kawałek papieru ściernego, mały klucza lub szczypiec i pistolet do kleju.

Jak to zrobić

Odetnij dolną część żarówki z nożem i piasku off ostre krawędzie metalowych.
Usuń włókna i całą zawartość żarówki za pomocą małego klucza lub wyłamać ze szczypcami.
Odkręcić zakrętkę i spróbować dopasować go do metalowej części żarówki. Ita € ™ s lepiej użyć nieco większy korek niż mniejsze; Jeśli czapka jest za duży, trzeba jednak, aby to naprawić za pomocą taśmy elektrycznej lub przewodów. Co więcej, za pomocą dużej butelki korek będzie wymagać taśmy Wielokrotnie za każdym razem wypełnić lub opróżnienia parownika.
Wykonać dwa otwory w pokrywie za pomocą ostrego, spiczasty nóż.
Pokrój słomki do odpowiedniej wielkości za pomocą nożyczek. Jeśli wolisz używać szklanych rurek, podzielili je na odpowiednią długość z kluczem. Użyj drobnym papierem ściernym, aby wygładzić ostre krawędzie.
Umieścić dwie plastikowe słomki lub jednej rurki szklanej w jednym z otworów w celu utworzenia ustnik, a następnie umieścić pusty pióro do drugiego otworu, aby działać jako rury zasilającej.
Przed użyciem aparatu po raz pierwszy, opłukać zimną wodą, aby usunąć kurz lewo szkła i wewnątrz.

Modyfikacje

Zamiast umieszczać tylko korek na końcu żarówki, weź butelkę, z której czapka przyszedł i odciąć górną część z gwintem do kapelusza. Zapewnienia bottleâ szyi € ™ s pasuje ponad świetle Bulba € ™ s części i zabezpieczyć śrubą z pistoletu do kleju. Włóż taśmę lub taśmę izolacyjną wokół uszczelki do izolacji szyby.
Używać nylon siatki na ustnik działać jako filtr do utrzymywania cząstek na zewnątrz. Możesz użyć grzywny ekran jak te używane na drzwi lub okien.