adcov.com

Proste sposoby na mężczyzn, aby schudnąć

Proste sposoby na mężczyzn, aby schudnąć


Mężczyźni, którzy chcą dobrze wyglądać na plaży - lub po prostu czują się lepiej - powinna rozważyć utraty tłuszczu z brzucha. Zgodnie z Mayo Clinic, mężczyźni są bardziej skłonni do przybierania na wadze w talii - co może prowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca i bezdech senny. Istnieją proste sposoby, dla mężczyzn, aby schudnąć. To po prostu wymaga poświęcenia.

Jedz

Kluczem do utraty wagi jest, aby rozpocząć każdy dzień wolny z prawej rodzaju śniadania, według Zdrowie mężczyzn. Odłóż pączka lub słodki śniadaniowe i jakieś jajecznica i kiełbaski. Zamiast kawy z cukrem, jakiś sok pomarańczowy. Zdrowsze śniadanie, które zawierają białka i obniżają poziom cukru pomoże Ci czuć napięciem dłużej i zmniejszyć pokusę przekąski w godzinach porannych. Cukrów redukujących, pomogą Ci schudnąć. Mayo Clinic proponuje cięcia z powrotem na części można jeść, aby szybko schudnąć. Zamiast dwóch kanapki w porze lunchu, po prostu zjeść jedną. Zamiast napoju, jest woda. Małe zmiany w diecie mogą bezpośredni wpływ na masy.

Pij wodę

Według Readers Digest, jeśli przeciętny amerykański mężczyzna pił wodę zamiast sody mógł stracić średnio 25 funtów rocznie. Zamiast picia słodki napój podczas ćwiczeń sportowych lub uprawiania sportu, picia wody. To uzupełnia swoje ciało i może czujesz się bardziej pełne niż słodkie napoje.

Jedz częściej

Ludzie, którzy jedzą trzy zdrowe przekąski i trzy zdrowe posiłki dziennie zacznie zobaczyć utrata masy ciała, według Zdrowie mężczyzn. Rozkładanie się z jedzenia w ciągu dnia, przyspiesza przemianę materii. Możesz również czują się mniej głodni, która pomaga przestać jeść niezdrowe przekąski.

W Urzędzie

Istnieje kilka prostych sposobów, można rozpocząć, aby schudnąć w biurze. Zamiast korzystania z systemu telefonicznego firmy zadzwonić do kolegi w budynku, podejdź do biurka i porozmawiać z nią. Skorzystaj ze schodów zamiast z windy. Wstać raz na godzinę i wziąć szybki spacer po biurze. Gdy połączyć te proste ćwiczenia z lepszych nawyków żywieniowych, można szybko schudnąć.

Spotkać się

Łamanie tych złych nawyków żywieniowych może być trudne. Jednym ze sposobów, aby pozostać na nowej diecie jest pozwolić sobie jeden dzień w tygodniu, w którym można jeść, co chcesz - w ograniczonych ilościach. Jeśli przesadzić zaczniesz odzyskać żadnej wagi utracony. Jeśli pozwolić sobie dwa kawałki pizzy na obiad w piątek, jednak będziesz spełniać swoje zachcianki i łatwiej trzymać swój plan zdrowego odżywiania.