adcov.com

Proste sposoby na masę mięśniową

Mimo, że wszyscy ludzie mają pewien rodzaj ciała, istnieją pewne zasady, by żyć, jeśli chcesz zwiększyć rozmiar mięśni. Pierwszym i najbardziej oczywistym krokiem jest, aby jeść tyle prawo żywności. Można również wykonywać. Wtedy trzeba dać resztę organizm potrzebuje, aby odzyskać od dobrych, twardych treningów. Jeśli nie masz członkostwa siłowni, teraz jest dobry moment, żeby dostać jeden. Albo, jeśli masz trochę sprzętu w domu, odkurzyć go i przygotowanie do rozpoczęcia ponownym użyciem.

Dieta

Co jesz dostarczy organizmowi potrzebnych surowców do budowy mięśni. To zajmuje dużo białka do budowy mięśni. Najlepsze formy białka są chude czerwone mięso, ryby, kurczak, indyk i białko trzęsie. Musisz spożywać co najmniej jeden gram białka na kilogram masy ciała w celu budowy mięśni. Dobre jakości białko można również znaleźć w pełnoziarnistych produktach i warzyw, więc byłby to ogromny błąd, aby uniknąć jedzenia dobre węglowodany. I nie zapomnij, aby jeść tyle tłuszczu. Nie tłuszcz będzie łatwo znaleźć w restauracji fast food. Dobre tłuszcze występują w orzechach, awokado, oliwki i oliwa z oliwek, i tłuste ryby. Jeśli produkt zawiera omega 3, 6 i 9 kwasy tłuszczowe, to jest dobry tłuszcz. Spread kalorii w ciągu sześciu posiłków w ciągu dnia, aby mieć pewność, że mięśnie są dobrze karmione.

Ćwiczenie

Kluczem do budowania mięśni jest wypracowanie twarde i ciężkie. Trzymać się podstawowych, złożonych ruchów. Ruch związek zawiera więcej niż jedną część ciała, do wykonywania danego ćwiczenia. Przykłady obejmują wyciskaniu, przysiady, naciśnij nachylenia, prasy do nóg, loki brzana, lat pull-upadki i cielę rodzi. Różne ruchy będzie lepiej dla ciebie, niż będzie do następnej osoby, i vice-versa. Eksperyment w siłowni na chwilę i zobaczyć, który wykonuje pracę najlepiej na co się rozwijać. Po rozpoczęciu procedury budowy mięśni, dowiedzieć się, co maksymalnie jeden powtarzanie jest i ten numer jako baza do ilości masy podniesieniu podczas treningu. Podnoszenia ciężkich środków, które podnoszą wysoki procent (65 do 90 procent) swojego jednego rep max. Ponadto, zmniejszyć ilość ćwiczeń cardio ty. Jeśli jesteś przyzwyczajony do robienia jedną godzinę cardio pięć dni w tygodniu, ogranicz cardio do dwudziestu minut dwa do trzech razy w tygodniu.

Poprawa

Kiedy podnosisz ciężary twarde i ciężkie, organizm potrzebuje czasu, aby odzyskać. Oznacza to, że chcesz pracować dwa lub trzy części ciała naprawdę ciężko się raz w tygodniu i pozwalają te części na odpoczynek. Na przykład, chcesz podzielić się swoją rutynę tak: Poniedziałek: klatka piersiowa i biceps; Wtorek: triceps i górnej części pleców; Środa: ramiona i łydki; Czwartek: ud i brzucha; Piątek: pleców, a co zostało pominięte w ciągu tygodnia; Sobota i niedziela: odpoczynek. Zdobądź co najmniej osiem godzin snu na dobę, a jeśli nie może tego zrobić, zdrzemnąć się w ciągu dnia. Ważne jest, aby odzyskać ciało, więc nie cierpią z powodu skutków przetrenowania.