adcov.com

Proste sposoby, aby złagodzić przewlekłe zaparcia przy użyciu Magnez

Są różne przyczyny zaparcia, i istnieje wiele sposobów leczenia. Jednym z najbardziej popularnych leczenia zwiększa pobór magnezu mineralnego. Można zwiększyć, że spożycie jedząc potrawy bogate w magnez lub stosując cytrynian magnezu jako środek przeczyszczający. Cytrynian magnezu jest dostępny w większości aptek.

Magnezu, cytrynian

Do szybkiego zwolnienia zaparcia, cytrynian magnezu może być odpowiedź. Cytrynian magnezu wspólny środek przeczyszczający i służy do opróżnienia jelit przed zabiegu chirurgicznego lub kolonoskopię. Skonsultuj się z lekarzem jeśli masz jakiekolwiek warunki lub alergii, lub jeśli pacjent przyjmuje inne leki na receptę lub suplementów.

Rozrządu

Trzeba mieć wypróżnienia od 30 minut do sześciu godzin po zrobieniu roztworu cytrynianu magnezu. Jeśli nadal zaparcia lub mają skutki uboczne po sześciu godzinach, skontaktować się z lekarzem.
Nie ma cytrynian magnezu dłużej niż tydzień, chyba że lekarz zaleci inaczej. Dla długoterminowych korzyści, zwłaszcza jeśli masz przewlekłe zaparcia, zawierają więcej magnezu w diecie.

Magnez występuje naturalnie

Magnez można znaleźć w wielu produktach żywnościowych. Aby zwiększyć magnezu w diecie, jeść więcej zielone warzywa, orzechy, nasiona i produkty pełnoziarniste. Jedz kilka porcji pokarmów bogatych w magnez codziennie, a kwota w jednym żywności jest zwykle niewielka.