adcov.com

Proste sposoby, aby spalić kalorie

Proste sposoby, aby spalić kalorie

Być może nie masz czasu na codzienne wędrówki do siłowni, aby wskoczyć na eliptycznej maszynie cardio, ale istnieją proste, bezbolesne sposoby, aby spalić kalorie, które nie gryza z dnia. Wystarczy świadomość ciała i czynności mogą być często wystarczy spalić kilka dodatkowych kalorii tu i tam. , Które można dodać w wielkim stylu. Oto kilka prostych i bezbolesne sposoby spalania kalorii.

W pracy

Jeśli idą do pracy codziennie, masz dużo łatwych możliwości spalić trochę kalorii. Zacząć od parkowania w najdalszym miejscu od swojego biura, tak, że idziesz trochę więcej, aby dostać się do budynku. Po dotarciu do budynku, decydują się po schodach, a nie skacze na windzie. O 9 rano, to znalazłeś dwa proste sposoby, aby spalić kalorie. Na przerwa na kawę, poświęć chwilę na spacer po biurze, zamiast stałego przez chłodnicy wody ze współpracownikami. I następnym razem trzeba powiedzieć coś współpracownika, chodzić do swojego biurka, a nie wysyłanie wiadomości e-mail. Jest jakaś szansa, aby uzyskać poruszającego się ciała jest łatwa okazja do spalania kalorii.

W Domu

Rozpocząć spalanie kalorii w domu, utrzymując go w czystości. Odkurzanie i odkurzanie utrzymać dom wygląda świetnie i spalić kalorie. Podczas oglądania telewizji, coś aktywnego, jak na kilka minut na treningu lub wyposażenia domu robi brzuszków pośrednictwem przerw reklamowych robić. Jeśli masz dzieci, pozyskanie ich, aby pomóc spalić kalorie, jak dostać się na podłodze i bawić się z nimi. Zamiast być bierną rodzica, aktywnie angażują się w ich grach zapasach i gry z samochodów jako sposób spalić kilka dodatkowych kalorii, nawet nie zauważając.

Na zewnątrz

Na niezliczone sposoby, aby łatwo spalić kalorie, wystarczy udać się na zewnątrz. Spędzić popołudnie uprawy ogrodu lub wszczynać się po kolacji na spacer z psem lub bliskiej osoby. Nie tylko to pomoże Ci trawić jedzenie, ale jego sposób bezbolesny i łatwy do spalania kalorii. Zamiast korzystać z ozdobnego kosiarka samojezdna, wyciąć trawę kosiarką push. Lub po prostu skorzystać z okazji, aby wyjść i grać. Czy jest to gra pick-up z koszykówki lub rundzie skakanka z córką, spalanie kalorii nie musi oznaczać godzin w siłowni lub na torze.