adcov.com

Proste sposoby, aby jeść zdrowe i ćwiczenia

Trzyma się zdrowego stylu życia nie musi być udręką. Najważniejszą rzeczą jest, aby skupić się na żywności i działań gości zamiast martwić się o to, czego nie wolno według niektórych fad diety. Mało zaawansowane planowanie pomaga również utrzymać się na torze. Wypróbuj te proste sposoby, aby jeść zdrowo i ćwiczyć, a będziesz czerpać korzyści z zdrowszego stylu życia, zanim się zorientujesz.

Skupić się na żywności lubisz

Zdrowe jedzenie to nie tylko unikanie niezdrowych pokarmów lub wybierając zdrowe potrawy bez względu na smak. Zamiast po ścisłej diety, opiera swój plan odżywiania na żywność można cieszyć się, że również są zdrowe. Zbadanie różnych sposobów przygotowania tych potraw. Spróbuj warzywa świeże z dipem, purée i dodawać do sosów, maltretowanych lub parze. Przykładowe żywność z kuchni etnicznych. Możesz odkryć lubisz hummus, sushi lub peruwiański Ensalada de Pallares (Lima Bean Salad), z których wszystkie są zdrowe pokarmy. Jeśli chcesz śledzić popularny plan diety, spróbuj mniej restrykcyjne, takie jak diety śródziemnomorskiej lub Zone Diet.

Ćwiczenia dla zabawy

Jeśli nie jesteś w fitness, typowe opcje treningowe, takie jak aerobik, bieganie na bieżni i podnoszenie ciężarów może wydawać się obowiązkami. Aby uniknąć nudy, poszukiwać działań fizycznych, które są przyjemne w sobie. Taniec, ogrodnictwo i jazda na rowerze to dobry wybór. Jeśli masz psa, spróbuj szkolenia agility lub psa na płytę. Znajdź partnera działalności, która może utrzymać motywację. Idź na spacer razem lub grać w koszykówkę jeden-na-jeden lub ping ponga. Jeśli masz w pobliżu obiektów, spróbuj pływanie, jazda na łyżwach, golfa lub kręgle. Angażować się w działania, które angażują swój umysł, jak i ciało. Opcje obejmują strzelnicy z rzutkami, kaskaderów kitesurfingu i geocaching.

Planować

Kiedy jesteś zajęty, to łatwo wpaść starych, mniej zdrowych nawyków. Aby utrzymać się na torze, plan posiłków z tygodniowym wyprzedzeniem. Trzymaj zdrowe przekąski pod ręką. Znajdź w pobliżu restauracji, które serwują zdrowe jedzenie, gdy jesteś w pośpiechu. Aby nadążyć z wykonywaniem, przyłączyć się do grupy, która spotyka się regularnie. Zapisz się na klasy w coś podobnego zainteresowania kulturalnego tańca afrykańskiego czy coś praktycznego jak samoobrony. Pociąg do biegu charytatywnego lub spacer. Aby zmieścić się w szybkich treningów, zachować podstawowy sprzęt do ćwiczeń w domu. Maszyny i urządzenia eliptyczne wioślarskie są idealne, ale niektóre ciężarki i piłka medycyna zrobi.