adcov.com

Prostate Cancer Cure ceny

Zgodnie z Mayo Clinic, prostaty jest męski gruczoł, który wytwarza płyn nasienny. Niestety, jest on podatny na rozwój nowotworu. Mniej więcej jeden na sześciu mężczyzn zachoruje na raka prostaty, która może być śmiertelna choroba. Na szczęście wydaje się być powoli rośnie, więc jest uleczalna, jeśli wcześnie wykryte. National Cancer Institute mówi postęp w leczeniu być kontynuowane, co oznacza, że ​​poziom wyleczeń są stale rośnie.

Ceny

Zgodnie z KIK, około 220.000 ludzi w USA są zdiagnozowano raka prostaty każdego roku, 28.000 z nich umrze z powodu tej choroby. Narodowe Instytuty Zdrowia mówi, że ogólny poziom lekarstwo na raka prostaty jest 99,7 procent, co oznacza, że ​​przetrwają one co najmniej pięć lat. Naturalnie, szanse przeżycia są dotknięte etapu, w którym jest wykrywany cancer. NIH mówi, że rak nie rozprzestrzenił ma 100 procent odsetek wyleczeń. Jeśli przemieścił się poza prostatę, wyleczenie może być tak niskie, jak 30,6 procent, w zależności od skali problemu.

Rama czasowa

Wyleczenie raka prostaty stale rośnie w ostatnich latach. NCI mówi ogólny wskaźnik lekarstwo na raka prostaty w połowie 1970 roku było 69 procent, w porównaniu z obecnym tempie 99,7 proc.

Czynniki

Jednym z głównych czynników zwiększonej powodzenia w leczeniu chorób jest opracowanie testu PSA we krwi, w badaniu opracowanego w 1980 roku, który mierzy pewnym białkiem, które jest często podwyższony u mężczyzn z rakiem prostaty. NCI mówi test pomaga lekarzom zdiagnozować 90 procent nowotworów prostaty we wczesnym stadium, kiedy są najbardziej uleczalne. Postępy w chemioterapii, chirurgii i innych zabiegów, które także pomagają zwiększyć szybkość utwardzania.

Rozważania

Nie wszyscy ludzie mają taką samą szybkość utwardzania na raka prostaty. Kaukaski mężczyźni zazwyczaj mają znacznie większe szanse na przeżycie niż mężczyzn African-American. Ogólnie rzecz biorąc, Afroamerykanie mają najniższy odsetek wyleczeń jakiejkolwiek grupy etnicznej. Zgodnie z KIK, są dwa razy bardziej narażone na śmierć z powodu tego nowotworu, jak ludzi z innych grup etnicznych. Jednak NIH mówi, że wciąż mają ogólną szybkość utwardzania 96,5 proc.

Rozważania

Ponieważ rak prostaty rozwija się tak powoli, Mayo Clinic mówi, że wielu ludzi nie wymagają leczenia. Podejmując decyzję, aby spróbować leczyć choroby zależy od wieku człowieka. W niektórych starszych mężczyzn, potencjalne skutki uboczne leczenia mogą przeważać nad korzyściami. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do ludzi ze słabym ogólnego stanu zdrowia, które nie reaguje na leczenie. Zgodnie z Mayo Clinic, wiele starszych mężczyzn z rakiem prostaty żyć naturalną żywotność bez konieczności rozprzestrzeniać lub powodować inne problemy zdrowotne.