adcov.com

Projekty dla osób starszych w opiece długoterminowej

Starsi ludzie w opiece długoterminowej trzeba coś zachować je zajęte, inaczej może to być długi dzień. Tylko dlatego, że ci ludzie są w zakładzie, nie oznacza, że ​​nie są w stanie zrobić wszystko bez nadzoru. Wielu z tych ludzi są wciąż sprawnych, ale potrzebujesz pomocy w różnych aspektach życia; mogą one mieć trochę rodziny, aby pomóc lub ich rodzina nie jest w stanie im pomóc. Istnieje wiele ciekawych zadań, że ci ludzie mogą robić, aby utrzymać się zajęte.

Klasy i Lekcje

Zajęcia i lekcje nie tylko w odniesieniu do szkoły, mogą odnosić się do każdego rodzaju sesji, która uczy czegoś. Jest wiele rzeczy, które można jeszcze nauczyć starszych, w rzeczywistości, niektórzy wciąż mają doskonałe umysły, gdy są one w latach 90-tych. Są to dobre projekty, ponieważ prowadzone są zgodnie z harmonogramem, co oznacza, spójności dla uczestników.

Klasy, w których mogą być nauczane prosty pieczenia lub gotowania pomóc utrzymać pracę umysłu. Lekcje rzemieślnicze są również dobre. Mając im pracować z ich rąk jest psychologicznie dla nich dobre. Zajęcia te, oczywiście, powinny mieć wykształcony człowiek nadzorujący, i nie powinno być niskie pacjent opiekun stosunek.

Towarzyski

Czasami długoterminowe placówki służby mają bieżących spotkań dla niektórych hobby. Są towarzyskie wydarzenia, które się każdy na co dzień tydzień i czasem. Może to być albo dziania, malarstwo i inne działania. Mogą one również obejmować godzin czytania, gdy ktoś przychodzi do zapoznania się z osobami starszymi. To nie musi być czytanie, to może być nawet śpiewać.

Tworzenie karty okolicznościowe i magnesy piankowe są dobre projekty turystyczne w dużych grupach, jak również. Biorą mniej nadzoru niż inne rzemiosła. Materiały są dość tanie i są nigdzie. Rzemiosła może być podana lub wykorzystane w późniejszym czasie.

Projekty grupowe

Zamiast pojedynczych projektów i działań, które wykonywane są w grupach społecznych, są projekty grupowe, które są dużo zabawy. To wymaga, aby pracować razem jako zespół, który utrzymuje psychologiczne samopoczucie. Są to na ogół dla tych, którzy są fizycznie w stanie.

Jednym z nich może być co dużą ściennego. Będzie kilka materiały potrzebne do niego, takie jak malowanie ubrań, które mogą być dostarczane zarówno przez pacjentów lub obiektu. Nie będzie również farby, pędzle, kuwety malarskie i tak dalej. Nie należy również obraz dla nich malować. Inną formą jest to kolaż. Można to zrobić z farby lub innych materiałów, i może być wykonana przez każdą osobę wypełniającą kwadrat, aby to bardziej zorganizowany sposób.