adcov.com

Programy TTY

Programy TTY


Tty są sposobem na życie dla niesłyszących lub słabo słyszących. Pozwala im zadzwonić przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami, tak jak normalny człowiek słuchu będzie. TTY pierwotnie stał na dalekopis. W 1960 roku, głuchy naukowiec Robert Weitbrechta, użył dalekopis wraz z łącznika akustycznego trzymać słuchawkę telefonu i umożliwiają osobom głuchym komunikowanie telefonicznie. TTY jest teraz określany jako SMS lub telefon (urządzenie telekomunikacyjne dla Głuchych) TDD. Ttys pozwalają głusi wpisywać wiadomości do siebie w celu komunikowania się. Niektóre programy są dostępne dla tty.

TTY do TTY

Głuche lub niedosłyszące ludzie mogą komunikować się z jednego TTY do drugiego. TTY jest mała klawiatura, która jest podłączona do telefonu. Odbiornik telefon znajduje się w szczególnym kubka akustycznej dołączony do TTY. Kiedy osoba wybiera numer, sygnał świetlny miga niech osoba wie, dzwoni telefon na drugim końcu. Jeśli lampka miga szybko, a następnie drugi telefon jest zajęty. Sygnały niekonsekwentny blink, że osoba lub automatyczna sekretarka odpowiedziała połączenie. Podczas rozmowy, jedna osoba wiadomość typy chcieliby przekazywać i pokazuje się na wyświetlaczu rozmówcy. Druga osoba reaguje poprzez pisanie i pokazuje się na drugim ekranie. Ktoś odbiera telefon od innej osoby TTY usłyszy specjalne dźwięki, które je sygnalizują umieścić telefon w filiżance akustycznej i włącz TTY na.

Serwis Przekaźnik TTY

Usługi transmisji TTY są dostępne przez całą dobę dla użytkowników TTY próbują komunikować się z użytkownikami spoza TTY. Usługi transmisji TTY rozpoczął jako mały wysiłek z wolontariuszami i wyznaczonych godzinach i obszarów. Osoba przekaźnik, dalej asystent komunikacji, łączy dzwoniącego TTY z zwykłego użytkownika telefonu. Asystent komunikacja przekształca rozmowy przez użytkownika telefonu, aby tekst, który pojawia się na ekranie TTY dla osób niesłyszących osoby. Następnie asystent komunikacja przekształca wiadomość tekstową Głuchych osoby do rozmowy dla użytkownika telefonu. Kalifornia była pierwszym krajem, który ma program przekaźnika na ich powstała w 1947 roku W 1990 roku, tytułu IV Ustawy o Niepełnosprawnych upoważniła wszystkie państwa zapewnić programy przekaźnikowe.

ASCII TTY

ASCII TTY jest specjalny TTY które jest w stanie komunikować się z komputerem osobistym. ASCII oznacza "amerykańskiego kodeksu Standardowy do wymiany informacji." Jest to kod używany przez komputery. Komputer musi mieć odpowiednie oprogramowanie i modem. Nie wszystkie ttys mają możliwości ASCII.

TTY Konwersacje Porady

Wiele porad dla użytkowników Etykieta TTY powstała z powodu braku zdolności do werbalnego komunikowania. Wpisz "Hello" i "Your Name" podczas wywoływania kogoś, aby rozpocząć. Wpisz "GA" pozwolić drugiej osobie wiedzieć zakończeniu rozmowy i mogą "iść do przodu." Nie trzeba używać znaków interpunkcyjnych. Zamiast tego, po prostu pominąć linie między zdaniami. Wpisz "GA" aby druga osoba coś powiedzieć lub "SK", co oznacza "Stop Keying" gdy skończysz z rozmowy. Spróbuj wyrazić swoje emocje w słowa, ponieważ nie można przekazać je ustnie; przykładami są: "uśmiech", "westchnienie" lub "haha".