adcov.com

Programy świadomości bezpieczeństwa

Programy świadomości bezpieczeństwa


Programy uświadamiające bezpieczeństwa promowanie wiedzy społeczeństwa na kwestie bezpieczeństwa i przygotowania imprezy lub zdarzenie, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie w domu, w samochodzie lub w miejscu pracy. Programy edukacji publicznej mogą skutecznie zminimalizować negatywny wpływ wypadków czy może przygotować ludzi, aby uniknąć wypadków i odpowiednio reagować w przypadku ich wystąpienia.

Kursy Czerwony Krzyż bezpieczeństwa

Czerwony Krzyż prowadzi programy promujące bezpieczeństwo dla rodzin i ludzi w ich domach, w miejscu pracy, w miejscach wypoczynku, w szkołach i innych miejscach, gdzie ludzie muszą utrzymać czujność przed wypadkami. Organizacja oferuje kursy bezpieczeństwa w CPR i pierwszej pomocy, kursy pomoc opiekunki wykonywać swoją pracę w sposób bezpieczny, a kursy dla ratowników. Ludzie, którzy chcą zapisać się na kurs należy skontaktować się z lokalnym oddziałem Czerwonego Krzyża do ustalenia, kiedy oddział oferuje każdego kursu.

Bezpieczeństwo internetowe

Kursy online i strony internetowe oferują tutoriale dla użytkowników komputerów, które je uczą, jak korzystać z oprogramowania antywirusowego i zapory, aby chronić swoje komputery przed wirusami, robakami, phishingiem oraz spamem działalności. Kursy obejmują wskazówki dotyczące ochrony danych finansowych użytkowników komputerowych i jak bezpiecznie przejść społecznościowych witryn, czaty i fora. Instrukcje dla zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom podczas gdy korzystanie z Internetu i jak znaleźć i wykorzystać program, który blokuje nieodpowiednich stron internetowych są również dostępne.

Kursy Departamentu Policji

Wiele departamentów policji oferują kursy dla publiczności uczyć o broni palnej bezpieczeństwa, bezpieczeństwa łodzi i bezpieczeństwa, między innymi motocykla programów podnoszenia świadomości. Niektórzy ludzie biorą te kursy do spełnienia wymogu, takich jak wymóg ukończenia kursu bezpieczeństwa broń do posiadania broni. Inni na kursy do nauki umiejętności obronne lub wskazówek bezpieczeństwa w domu. Osoby powinny skontaktować się ze swoim lokalnym policji ustalić, które zapewnia ich bezpieczeństwo kursy policja.

Bezpieczeństwo jazdy

Kierowcy w niektórych państwach mogą uczestniczyć w kursach jazdy, obronny, prowadzonych przez szkoły nauki jazdy i zatwierdzone przez swojego kraju, dział Pojazdów Samochodowych. Niektóre osoby zapisać się na kurs, ponieważ zmniejszy to ich koszty ubezpieczenia samochodów, podczas gdy inni muszą uczestniczyć w kursie w ramach programu sąd nakazał, aby poprawić swoje umiejętności jazdy.

Bezpieczeństwo w miejscu pracy

Krajowe Stowarzyszenie profesjonalistów bezpieczeństwa oferuje kursy, w tym kursów on-line, które potwierdzają, specjalistów BHP, którzy mogą ocenić miejsc pracy i zapewnienia niezbędnych informacji, aby strona bezpieczniejsze miejsce pracy. Oferowane kursy obejmują kursy z zakresu BHP, bezpieczeństwa pożarowego, bezpieczeństwa elektrycznego, bezpieczeństwo środowiska, analizy zagrożeń i więcej.

Krajowe Stowarzyszenie profesjonalistów bezpieczeństwa

PO Box 167

Shelby, NC 28151

800-922-2219

naspweb.com