adcov.com

Programy pomocowe Cukrzyca

Programy pomocowe Cukrzyca


Programy pomocy cukrzycy są dostępne dla każdego, kto szuka dodatkowych informacji o chorobie, nienormalnego stanu oznaczonych przez niedobór insuliny i nadmiar cukru w ​​moczu i krwi. Informacje są dostępne w trybie online lub dzwoniąc do lokalnego wydziału zdrowia lub szpitala. Takie programy zazwyczaj pracują z pacjentami zdefiniowanie cukrzycy, omówienia zabiegów, opisać komplikacje i problemy, aby obserwować i monitorować, i skonfigurować diety i wykonywania planu, aby pomóc kontrolować chorobę.

Programy pomocowe Cukrzyca online

Tradycyjnych wyszukiwarek internetowych spowoduje tysiące potencjalnych stron zawierających informacje dotyczące cukrzycy. Jednak dla dokładnych informacji, upewnij się, zalogować się na stronie internetowej zawierającej odpowiednio i oficjalnie cytowane dane medyczne ze źródła cenionym w dziedzinie. Miejsca takie jak jdrf.org i diabetes.org mają fora dyskusyjne oraz informacje kontaktowe, aby pomóc odpowiedzieć na każde pytanie związane z cukrzycą.

Lokalne Programy / państwowe

W odpowiedzi na cukrzycę jako rosnącej epidemii, programy pomocowe cukrzyca które pojawiło się w stanach i miastach w całym kraju. Większość powiatów mają wydziału zdrowia, który ma publikacje odnoszące się do cukrzycy i oferuje zasoby, aby pomóc diabetyków i ich rodzin lepiej zrozumieć tę chorobę. Istnieją również grupy wsparcia, zazwyczaj sponsorowane przez miejscowego szpitala, które dostarczają informacji i wsparcia dla osób z cukrzycą. Skontaktuj się z lokalnym wydziałem zdrowia lub szpitala o informacje na temat programów pomocowych z cukrzycą w Twojej okolicy.

Gorące linie pomocy

Osoby z cukrzycą często żonglować kilka rodzajów leków, wraz z dietą i ćwiczeniami, aby utrzymać poziom glukozy we krwi pod kontrolą. Zazwyczaj mieszanina monitorowania glukozy i pigułek lub insuliny są stosowane do utrzymania normalnego (80 do 120 mg / dl) Zakres cukru we krwi. Większość producentów pomp insulinowych, zestawy testów krwi, pigułek i innych leków na cukrzycę mają 24-godzinny dzień dane kontaktowe awaryjnego pomóc diabetykom w potrzebujących pomocy. Bristol-Myers Squibb Pacjent Fundacja Pomoc może być osiągnięte w 800-736-0003; Eli Lilly Lilly Cares programu, 800-545-6962; GlaxoSmithKline Mosty na dostęp do infolinii, 866-728-4368; Novartis Pharmaceuticals Corp Pomocy Pacjent, 800-277-2254; Novo Nordisk Cukrzyca Pomocy Pacjent, 866-310-7549; Insulina i pomocy pompy firmy Medtronic, 800-826-2099, to tylko kilka środków, aby pomóc odpowiedzieć na prawie każde pytanie odnoszące się do cukrzycy i jej leczenia.