adcov.com

Programy Cukrzyca Outreach

Programy Cukrzyca Outreach


Cukrzyca jest zagrażające życiu choroby, która często jest zapobiegać i zarządzaniu. Programów pomocowych są realizowane w obszarach potrzebujących, gdzie ludzie nie posiadają zasobów lub informacji dotyczących zapobiegania cukrzycy lub leczenia. Dzięki programów pomocowych na cukrzycę, stylu życia i zmian w diecie może pomóc, aby zapisać lub poprawy jakości życia niektórych ludzi, którzy cierpią z powodu tej choroby.

Narodowy Program Edukacji Cukrzyca

Narodowy Program Edukacji Cukrzyca (NDEP) to projekt, cukrzyca zasięg sponsorowany przez Narodowy Instytut Zdrowia i Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Celem efektow NDEP się do zapobiegania lub spowalniania cukrzycy i zminimalizować chorób i śmierci związane z cukrzycą. NDEP realizuje swoją misję poprzez zwiększenie świadomości społecznej w zakresie wagi cukrzycy, a poprzez wspieranie zmian w stylu życia, samoopieki i polityki opieki zdrowotnej dla diabetyków i zagrożonych społeczności. Populacji, które są ukierunkowane są osoby cierpiące na cukrzycę i ich rodzin, osób zagrożonych szczególnie w mniejszości etnicznych, pracowników służby zdrowia i pracowników służby zdrowia społeczności. Inne promowane przez efektow NDEP zająć świadomości cukrzycy i edukacji pracowników służby zdrowia i tych, zagrożonej lub chorujących na cukrzycę, a także narzędzi i zasobów w celu wspierania zmian zachowania i poprawy jakości życia osób z cukrzycą.

Narodowy Program Edukacji Cukrzyca

Jeden Cukrzyca Way

Bethesda, MD 20814

301-496-3583

yourdiabetesinfo.org

Appalachów Diabetes Control and Translation projektu

Celem Appalachów Diabetes Control and Translation Project (ADCTP) jest minimalizowanie wpływu cukrzycy na wysokiego ryzyka populacji żyjącej w regionie Appalachów we wschodnich Stanach Zjednoczonych. ADCTP używa "Diabetes Today" model CDC, aby zapewnić pomoc epidemiologicznego, aby zachęcić lokalne przywództwo w celu zbierania informacji statystycznych na temat cukrzycy i zaplanować cukrzycy środki zapobiegania i utrzymania społeczności lokalnych. Istnieje 13 państwa uczestniczące w tym programie pomocy potrzebującym, w tym Wirginii, Tennessee, New York, Karolina Południowa, Karolina Północna, Ohio, Missisipi, Pensylwania, Wirginia Zachodnia, Maryland, Kentucky, Alabama i Georgia. Te stany współpracę z CDC i Komisji Regionalnej Appalachów do realizacji ADCTP. Około 23 milionów ludzi żyje w regionie Appalachów, a 42 procent ludności wiejskiej jest w porównaniu do 20 procent krajowej populacji wiejskiej. Większość ludzi mieszkających w regionie Appalachów są izolowane ze względu na górzysty teren i pracy, edukacji i opieki medycznej jest ograniczony.

Appalachów Diabetes Control and Translation projektu

1-888-232-6348

cdc.gov/diabetes/projects/appalachian.htm

Projekt DIRECT

Projekt DIRECT, co jest skrótem od Diabetes Intervention Osiągnięcie i społeczności kształcących Razem to projekt społecznościowy demonstracji. Celem projektu DIRECT jest do opracowania i wdrożenia programów profilaktyki cukrzycy w całym stanie, a programy do kontrolowania cukrzycy na poziomie krajowym. Projekt jest współpraca Wydziału Zdrowia Publicznego w Karolinie Północnej z Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych, CDC, Wake County Usługi człowieka i południowo Raleigh, Karolina Północna społeczności. Populacja docelowa projektu DIRECT jest African-American społeczność południowo Raleigh. Program ten zasięg jest największy projekt społecznościowy dla chorych na cukrzycę w Stanach Zjednoczonych. Projekt DIRECT prowadzi programy w społeczności, które zmniejszają czynniki ryzyka cukrzycy, pomoc w identyfikacji osób z cukrzycą, w celu poprawy jakości opieki wrzosowiska z diabetyków otrzymują.

Projekt DIRECT

Profilaktyka cukrzycy i Control Unit

Wydział Zdrowia Publicznego

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej

Mail Service Center 1915

Raleigh, NC 27699

cdc.gov/diabetes/projects/direct.htm