adcov.com

Problemy z zajściem w ciążę Po Vasectomy Odwrócenie

Wielu mężczyzn zmienić zdanie na temat ojcostwa po wazektomii i pragnienie, aby ktoś w ciąży po wszystkim. Kiedy tak się dzieje, ludzie, którzy mieli vasectomies może dostać wazektomii odwrócenie. Zazwyczaj jest to udana operacja, choć czasami ludzie mają trudności z ich innych znaczących poczęciu później.

Rozpowszechnienie

Według SharedJourney.com, około 50 procent mężczyzn ma trudności z partnerem z zajściem w ciążę po odwrócenia wazektomii.

Czynniki

Prawdopodobieństwo pojmowania po odwróceniu wazektomii zależy od takich czynników jak rodzaj wazektomii otrzymanymi umiejętności chirurga, dokonujący wazektomii oraz czy nie sperm wyciekła nasieniowodów podczas operacji, co powoduje w celu wytworzenia przeciwciała ,

Przeciwciała

Jeśli wyciek spermy do krwiobiegu podczas wazektomia jest wykonywana, organizm może tworzyć przeciwciała, które sprawiają, że znacznie trudniej wyobrazić.

Inne czynniki

Możliwe jest, że problemy z płodnością istniał przed wazektomia miała miejsce, ani w człowieku, kobiety, lub obu.

Rama czasowa

Możliwość wyobrazić nie wystąpią natychmiast po odwróceniu wazektomii, jak to zajmie czasu na swoje ciało, aby móc ponownie produkować plemniki: do sześciu miesięcy dla tych, którzy mieli vasovasostomy i do 18 miesięcy dla tych, którzy mieli epididymostomy Według SharedJourney.com.