adcov.com

Problemy i szyjki macicy płuc Chirurgii Kręgosłupa

Jeśli osoba ma przepuklina dysku w szyi lub doświadcza zwężenie kanału kręgowego, jej lekarz może zalecić operację kręgosłupa szyjnego może zwolnić jej ból. Jej lekarz ostrzega ją o ryzyku związanym z operacją, która może wahać się od uszkodzenia nerwów do poważnych powikłań płucnych.

Operacja kręgosłupa szyjnego

Operacja kręgosłupa szyjnego jest wykonywane w celu rozwiązania problemów w szyi człowieka. Podczas zabiegu chirurg może pracować kręgów pacjenta, nerwów i międzykręgowych dysków w kręgosłupie. Podczas operacji kręgosłupa szyjnego, pacjenci otrzymują znieczuleniu ogólnym. Jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, istnieją potencjalne zagrożenia dla zdrowia, w tym problemów płucnych, według New York Times.

Problemy płucne

Problemy płucne występujące u pacjentów poddawanych operacji kręgosłupa obejmują szyjki macicy rozwija zapalenie płuc po zabiegu, brak wymiany gazowej w płucach, w wyniku braku tlenu we krwi i niewydolności oddechowej. Niektórzy pacjenci doświadczają zakrzepowo płuc lub zakrzepu krwi, który blokuje jedną z głównych arterii, które służy do płuc, według "Spine Secrets".

Zagrożenia

Pacjenci powyżej 50 roku życia są bardziej narażone na problemy płucne po operacji szyjnego kręgosłupa. Starszy pacjent jest większe zagrożenie. Osoba, która pali lub jest otyłych jest bardziej narażone na problemy. Jeśli osoba ma przewlekłe zapalenie oskrzeli lub po prostu zdobyć nad choroby układu oddechowego, mogła mieć problemy płucne, gdy egzekucja z operacji, zgodnie z "chirurgii głowy i szyi --- Otolaryngologii".

Leczenie

Podczas gdy pacjent zdrowieje z chirurgii kręgosłupa szyjnego, lekarze będą monitorować jego stan, aby mogli leczyć wszelkie powikłania płucne doświadcza. Zapalenie płuc może być leczone antybiotykami. Brak wymiany gazowej można przeciwdziałać z głębokim oddychaniem i kaszel. Leki przeciwzakrzepowe mogą rozpuścić skrzep krwi u chorych z zakrzepowo-zatorowej.

Rozważania

W celu ochrony zdrowia pacjenta, lekarze starają się unikać pozwalając problemy płucne rozwija. Jeśli pacjent jest znany z ryzykiem zakrzepicy, a antykoagulanty mogą być przewidziane przed zabiegiem chirurgicznym w celu zapobiegania ich powstawaniu. Operacja może być opóźnione, gdy pacjent rzuca palenie, traci na wadze i jest więcej czasu, aby odzyskać od choroby układu oddechowego. W ciężkich przypadkach pacjent może być na tlen po operacji kręgosłupa szyjnego, aby mieć pewność, że jest w stanie oddychać później.