adcov.com

Prezenty dla technika faceci

Prezenty dla technika faceci

Uśmiech na twarzy ten technika facet w swoim życiu. Większość ludzi miłość wysoki technika prezentów, takich jak komputery i sprzęt stereo. To wymaga trochę więcej kreatywności człowiekowi dać prezent, który już jest klasyfikowany jako "technika." Najprawdopodobniej ten facet ma już elementy zaawansowanych technologicznie, masz zamiar dać mu. Nie wszystkie prezenty technika musi być elementów technologii. Mogą one służyć jako akcesoria do zaawansowanych technologicznie elementy, które już istnieją w życiu technika.

Thomas Pink podmiejskich krawat

Jest to świetny prezent dla faceta technika, który ma wszystkie fajne gadżety już. Krawat ma mała kieszonka na odwrotnej stronie zaprojektowany specjalnie do iPoda lub odtwarzacz MP3. Krawat przychodzi w różnych kolorach i kosztuje około 65 £ 2010.

Aparat Nikon D40

Mimo że facet technika jest więcej niż prawdopodobne być technika zrozumiały wystarczający do obsługi skomplikowanych elementów urządzeń elektronicznych, ten aparat fotograficzny znana jest jego prostota. Na przykład to biorą zdjęcie gdzie oświetlenie jest słabe, aparat ostrzeże Cię do korzystania z lampy błyskowej. Jeśli dopuszczasz obraz szybkiego działania (np. na imprezie sportowej), aparat pozwala na przystawki 2.5 strzałów na sekundę, które szybko do cyfrowego aparatu fotograficznego. Ekran LCD jest duża, co czyni go bardzo łatwo można zobaczyć przedmioty wyraźnie przed ty zrobić zdjęcie. Aparat waży około pół kilograma, co jest bardzo wygodne do noszenia. To kosztuje około £390 2010.

Sushi dysk

To jest kapryśny prezent dla technika osoby w Twoim życiu. To jest pewien kciuk przeja¿d¿ka z 256 MB pamięci. Jednak co sprawia, że ten kciuk przejażdżka różnych i specjalnych jest to, że wygląda dokładnie jak sushi roll strony. Napęd kosztuje około 65 £ 2010 i można znaleźć na stronie internetowej dynamiki.