adcov.com

Pozycyjny na bezdech senny leczenie

Kiedy osoba z rozpoznaniem zaburzenia snu znany jako zespół bezdechu sennego, to znaczy, że ich drogi oddechowe są blokowane w czasie snu, która pozbawia ciało tlenu do krwi. Organizm zużywa snu jako czas uzupełnienia poziomu tlenu we krwi i bez odpowiedniego przepływu powietrza, osoba może zacznie odczuwać powolny w ciągu dnia, oraz innych warunków może rozwijać, takich jak niewydolność wielonarządowa z powodu braku tlenu. Normalne leczenie bezdechu sennego jest założyć i dopasować badanie snu pacjenta z kombinacji sprężarek powietrza i maski, znane jako maszyna CPAP, ale nie mogą być alternatywą dla urządzenia CPAP zwanej terapii pozycyjnego.

Identyfikacja

Bezdech senny zatrzymuje osoby z oddychaniem w losowych miejscach w całym procesie snu, i to jest, jak ciało jest pozbawione tlenu. Jest ona podobna do procesu choked przez kogoś z rękami na karku. Osoba z bezdechu sennego będzie zobaczyć wzrost objawów, kiedy śpi na plecach, ponieważ grawitacja będzie ciągnąć mięśnie i tkanki w szyi w dół, aby zablokować drogi oddechowe. Pozycyjny bezdech senny jest próba zmniejszenia lub wyeliminowania skutków bezdechu sennego poprzez osoba unikać spania na plecach.

Homemade Remedy

Aby uniemożliwić spanie na plecach, trzeba albo prop osobę na jej stronie, kiedy śpią lub dokonać spanie na plecach na tyle niewygodne, że osoba ta będzie poruszać, kiedy się w tej pozycji do spania. Domowy środek na spanie na plecach, to wypełnić kilka skarpetek rur z piłek tenisowych, a następnie dołączyć te skarpetki z tyłu koszuli osoby. Skarpetki są umieszczone w taki sposób, aby utrzymać ich osoby śpiące na boku i pomagać, by zapobiec stoczeniu się na plecach.

Sprzęt biurowy

Istnieje wiele różnych rodzajów pomocy snu, które są zaprojektowane, aby pomóc w leczeniu bezdechu sennego dla pozycyjnego. Są to specjalnie zaprojektowane poduszki, które utrzymują głowę w takiej pozycji, że to pomaga, aby otworzyć drogi oddechowe i zmniejszyć bezdech. Istnieje okłady, że prop ciało aż do miejsca, gdzie osoba śpi na boku, i nie ma poduszki u podstawy urządzenia, które są zaprojektowane, aby zapobiec osoby z przewraca się na plecy. Innym sposobem próbując zmniejszyć bezdech jest zwiększenie talię w czasie snu z twardym rurki piankowej. Istnieje również, że sen alarmy dostępne zgaśnie, gdy ktoś śpi na plecach, ale to może okazać się zrobić więcej szkody niż pożytku, ponieważ mogą one prowadzić do innych zaburzeń snu, stale zakłócania procesu snu.

Expert Insight

Według ekspertów z American College of Chest Physicians w październiku 2005 wydaniu magazynu "Chest", aż 60% osób z obturacyjną doświadczenia bezdechu sennego obniżenie objawów podczas snu na boku, w przeciwieństwie do ich plecami , Szacują oni, że aż 50% osób, które doświadczają bezdechu sennego może być skutecznie leczone za pomocą terapii pozycyjny.

Potencjał

Dla wielu osób z bezdechem sennym, rozwiązanie CPAP nie jest opłacalne, ponieważ nie mogą spać z maską na. Metoda piłka tenisowa jest niewygodne i nie pozwala na pełny odpoczynek nocy. Osoba z rozpoznaną bezdechu sennego należy omówić ich wszystkich opcji z lekarzem i sprawdzić, czy terapia pozycyjna z bardziej komfortowe urządzenie będzie odpowiednie leczenie. Terapia pozycyjny może być konieczne coś przynieść do lekarza, jako alternatywa do noszenia maski CPAP całą noc.