adcov.com

Poziom rtęci w Ryby Tilapia

Poziom rtęci w Ryby Tilapia


Prawie wszystkie ryby i skorupiaki zawierać niewielkie ilości rtęci. Merkury, który porusza się z powietrza do zbiorników wodnych, gdzie ryby żyją i absorbują toksyny nazywa metylortęć. Rtęć w tilapia i inne ryby i owoce morza są monitorowane przez US Food and Drug Administration (FDA). Ryba jest uważany za doskonałe źródło białka, kwasów omega-3 kwasów tłuszczowych i innych ważnych składników odżywczych. Rtęć lub metylortęć może stanowić szczególny problem dla dzieci i kobiet w ciąży, karmisz piersią lub, które mogą zajść w ciążę.

US hodowlane Tilapia

Tilapia jest często hodowlane i jest uważana za osobę stanowiącą zagrożenie rtęci niższe niż w wielu innych gatunków ryb. Hodowlane tilapia z USA jest uważany za najbezpieczniejsze źródło. Inne dobre alternatywy obejmują hodowlane tilapia z Brazylii, Kostaryki, Ekwadoru i Hondurasu. Większość tilapia dostępne w USA jest podniesione w Chinach i na Tajwanie, które mają mniej rygorystyczne zarządzanie i większe ryzyko zanieczyszczenia. Przepisy Opakowanie w USA wymagają kraj pochodzenia należy podać na produkty rybne, więc szukać "amerykańskiego tilapia."

Jedzenie ryb w czasie ciąży

Dzieci i kobiety w ciąży, karmisz piersią lub które mogą zajść w ciążę, powinny ograniczyć spożycie ryb i skorupiaków do nie więcej niż 12 uncji na tydzień i unikać ryb, które zawiera wysoki poziom rtęci. Ryby to niskie w rtęci i uważane za bezpieczne obejmuje tilapia, krewetki, konserwy z tuńczyka, łososia, Pollock i sum. Tuńczyk biały zawiera wyższy poziom rtęci niż tuńczyka w puszkach i powinna być ograniczona do nie więcej niż sześć uncji na tydzień. Uważaj, zużywają ryb złowionych w lokalnych cieków wodnych, ponieważ może zawierać niebezpieczne poziomy rtęci i innych zanieczyszczeń. Ryby i agencje państwowe gra może dostarczyć szczegółowych zaleceń, o których lokalnie złowione ryby można bezpiecznie jeść iw jakich ilościach.

Co O Sushi?

Mimo jedzenia surowej ryby w sushi, sashimi i ceviche jest popularny, to stwarza znacznie większe zagrożenie dla zdrowia niż gotowanej ryby. Surowe ryby mogą zawierać pasożyty, bakterie i wirusy, które mogą powodować choroby. Surowe ryby nie powinny być spożywane przez dzieci i kobiet w ciąży, karmisz piersią lub które mogą stać się w ciąży. Gotowanie z zalecanych temperaturach zabija pasożyty i inne mikroorganizmy, ale nie niższy poziom zanieczyszczeń takich jak rtęć.

Ryby należy unikać

FDA zaleca, rekin, miecznik, makrela i Płytecznik należy unikać ze względu na wysoki poziom rtęci. Ryby te mogą również zawierać inne zanieczyszczenia takie jak pestycydy i chemikaliów przemysłowych, takich jak dioksyny i PCB. Environmental Defense Fund, organizacji non-profit Grupa interesu, nie zaleca spożywanie któregokolwiek z powyższych gatunków ryb, a także tuńczyka, sandacza i marlina.