adcov.com

Powrót Obsługuje do pomocy z powrotem płyty Pain

Wybrzuszenia lub przepuklina dysków może umieścić nacisk na kręgosłup i korzeni nerwowych, co prowadzi do bólu i dyskomfortu podczas chodzenia, siedzenia i spania. Jeśli masz do czynienia z problemem dysku, należy rozważyć użycie jednego z wielu rodzajów podpór, które pomogą zachować lepszą postawę i zmniejszyć obciążenie umieszczone na grzbiecie od urazu lub złego ustawienia.

Praca lub Siedząc

Wiele razy ludzie rozwijać złych nawyków postawy, siedząc przy biurku lub w samochodzie przez dłuższy czas. Powodem jest to, że bez właściwego podparcia lędźwiowego, kręgosłup jest zmuszony do wykonania regulacji utrzymać się w pozycji pionowej. Z biegiem czasu, mięśnie stają się zmęczeni i zacząć garbić i przeczucie, tworząc więcej bólu na już istniejącej urazu dysku.

Zgodnie z SpineUniverse.com stosując krzesła roboczego, które ma podporę lędźwiowej może przynosić ulgę w niektórych z tego bólu, zwłaszcza gdy uszkodzenie nie jest zbyt ciężkie. Jeśli krzesło nie posiada regulację lędźwiową, znaleźć poduszki lędźwiowej lub konturu, które mogą dołączyć po oparciu krzesła. Tempur-Pedic, HealthyBack i McKenzie oferują szeroką gamę podpór lędźwiowych.

Mayo Clinic zaleca również gorset dla niektórych osób cierpiących na dysku szkody. Gorset owija wokół swojego brzucha, aby zapewnić wsparcie, szczególnie w okolicy lędźwiowej.

Wsparcie łóżko

Zgodnie z Spine-Health.com, istnieje kilka typów tylnych wsporników, które mogą być stosowane w łóżku. Pierwszym jest klin, który podpiera cię na lekkim wzniesieniu. Zmniejsza ból podczas odczytu dysku lub oglądania telewizji w łóżku. Podczas snu na plecach, poduszka może być stosowany pod kolana, aby pomóc utrzymać właściwą kontur kręgosłupa. Jeśli śpisz na boku, poduszka między kolana będzie utrzymać prawidłowe wyrównanie i zmniejszyć ból. Poduszka ciało jest kolejnym dobrym rozwiązaniem, jeśli śpisz na boku. To pozwala owinąć ramiona wokół górnej części i kolana do plasujące poduszkę.

Pracuje

W przypadku ćwiczeń fizycznych lub podnoszenia, spróbuj pasy balastowe, które owijają się wokół talii, w okolicy lędźwiowej. Te powinny być noszone mocno pomóc utrzymać postawy wyprostowany podczas ćwiczeń, takich jak czyste ściąga lub szarpnięć. Paski te są również używane w pracy, gdzie istnieje często podnoszenia.