adcov.com

Powrót Nosze Instrukcje

Powrót Nosze Instrukcje


Przeciętny człowiek nie może myśleć o użyciu technik stworzonych przez profesjonalistów nadwozia. Każdy może rozciągać, kiedy czują dyskomfort, zmęczenie lub ból. Jednak przywrócenie zdrowego elastyczność kręgosłupa i zaangażowanych grup mięśniowych wymaga wiedzy i ruchy poza myślenia przeciętnego człowieka. Za pomocą prostych narzędzi i technik, można rozciągnąć kręgosłup i czują się bardziej elastyczne podczas łagodzenia dolegliwości.

Instrukcje

Rozciąganie Powrót bez narzędzi

1 Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, i starają się dotknąć podłogi. Daj się lekko i wygodnie powiesić na odcinku, i pozwól sobie odczuwać ucisk w mięśniach pleców. Kiedy to jest wygodne, chude dalej w odcinku. Jeśli nie możesz dotrzeć do podłogi, ugnij kolana, dopóki nie dotykać podłogi i wspierać się. Teraz, gdy są stabilne, wyprostuj kolana jak najwięcej jak można. Zwrócić uwagę na szczelność w nogi i łydki, która dodaje nacisk na plecach.

2 Stań plecami o ścianę lub drzwi. Zanotuj łuku dolnej części pleców od ściany. Spróbuj wcisnąć dolną część pleców do ściany. Kurczyć mięśnie brzucha i ugnij kolana, jeśli to konieczne, aby umożliwić powrót do niższej dotknąć ściany. Z dolnej części pleców dotykając ściany, pracy w kierunku konieczności ramiona dotknąć ściany w tym samym czasie.

3 Crouch dół jak łapacz baseballu. Użyj ścianę lub meble do równowagi lub pomocy, jeśli trzeba. Twoje stopy będą naturalnie podnieść do piłki i palcach. Z biegiem czasu, pracy na rzecz obniżania pięty na podłogę.

4 Uklęknij na podłodze na rękach i kolanach. Opuść głowę do podłogi, a push tylną stronę nóg. Idź powoli, sadzić łokcie na podłodze i pozwolić im, aby Ci pomóc, jak pochylić się z tyłu, w kierunku stóp. Rozszerzyć swoje ramiona, dłonie na podłodze, podnosząc łokcie wcisnąć się dalej z powrotem do stóp.

5 Połóż się na plecach na podłodze. Podnieś kolana do klatki piersiowej w pozycji embrionalnej. Hug kolana z rękami i toczyć się na twojej stronie, najpierw na jednej stronie, a potem drugą.

6 Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków i podnieś obie ręce nad głową z dłońmi naprzeciwko. Unieś ramiona w górę i do tyłu w zwolnionym odcinku. Opuść rękę, i przechylić się w tym kierunku, osiągając ponad głowę z podniesioną ręką. Powtórz to ćwiczenie z drugą ręką.

Rozciąganie Powrót za pomocą narzędzi

7 Stań w drzwiach, i przyczepność napowietrznej formowania rękami. Powoli chudego ciała do przodu w drzwiach. Wróć do pozycji wyjściowej, a następnie włącz biodrami powoli w prawo, a następnie w lewo, uczucie odcinek za każdym razem. Wróć do pozycji wyjściowej i powoli ugnij kolana, pozwalając masy ciała, aby rozciągnąć tułów.

8 Połóż ręce za głowę i umieść łokcie na bokach drzwi. Lean ciała do drzwi powoli, czując odcinek. Jeśli twoje ramiona nie są wystarczająco długo, aby dotrzeć z zewnątrz drzwi, wykonać ten odcinek przy użyciu jednej ręki w czasie.

9 Za pomocą kija, takie jak uchwyt mopa, aby pomóc swoim rozciągania. Kij może być użyty, aby pomóc zrównoważyć. Możesz trzymać kij przed sobą i używać go, aby pomóc pochylając się nad jeśli są szczególnie sztywne. Spacer ręce w górę iw dół drążka zginać i podnieść do góry. Trzymając kij oburącz rozstawionymi na szerokość barków, i podnieść go na głowę, aby dostosować swoje ramiona lub do pomocy przy zakrętach ubocznych.

10 Użyj paska, ręcznik lub oporu zespołu, aby pomóc w rozciąganiu. Usiądź na podłodze, a pętla wokół nogi zespół ciągnąć się do przodu w odcinku. Możesz też wykonać to ćwiczenie stojąc z nogami na ręczniku lub zespołu. Użyj zespół rozciągnąć put ręce chwytając go obiema rękami i wyciągając na zewnątrz. Opór ten pomaga bezpłatny napięcie w ramionach i barkach, które wywierają nacisk na plecach.

11 Zamontować drążek do ćwiczeń, które mogą obsługiwać całą masę ciała, jeśli masz środki. Wiszące na pasku ćwiczeń i powoli stosowania masy ciała zapewni odcinek do mięśni międzyżebrowych między żebrami.

Wskazówki:

  • Iron Gym to doskonałe narzędzie do wykorzystania przez powieszenie. Nie wymaga żadnego sprzętu instalacyjnego i nie pozostawia śladów na drzwiach. Ustala się i usuwa w ciągu kilku sekund.
  • Place zabaw są dobrym źródłem do rozciągania. Sprzęt metalowy plac zabaw wykonany ze stali może obsługiwać nawet duży, ciężki dorosłych i pozwala rozciągnąć się wsparcia i pomocy. Świeże powietrze jest premia.
  • Użyj tych odcinkach często, zwłaszcza jeśli stać lub siedzieć na długie godziny.
  • Idź powoli. Nie może zrozumieć, jak sztywny jesteś z pracy lub siedzi. Pośpiech na odcinku może uszkodzić mięśnie i więzadła.