adcov.com

Powodów, aby przestać pić wodę mineralną

Powodów, aby przestać pić wodę mineralną


Picie wody jest niezbędne do zachowania zdrowia, a wiele firm by uwierzyć, że woda butelkowana jest najbezpieczniejszy rodzaj wody do picia. Jednak nie zawsze tak jest, i istnieje kilka powodów, dla których chcesz przestać pić wodę mineralną. Mimo, że jest mądry, aby wybrać butelkę wody na butelkę z napojem, gdy jesteś poza domem, w domu, należy rozważyć przełącznik do wody z kranu.

Koszt

Koszt jest prawdopodobnie jednym z głównych powodów, że ludzie czynią przełącznik. Koszty znacznie mniej wody z kranu - $ 002 za galon w porównaniu do 0,89 dolarów za galon lub więcej, co jest, jak wiele wody w butelkach.. Koszty

Przyczyny środowiskowe

Instytut szacuje, że Container Recycling aż 52 mln plastikowych butelek i dzbanki recyklingu nie są co roku, a nie kończy się na wysypiskach śmieci. Wybierając rezygnują wodę mineralną, nie przyczyniają się do tego problemu. Dodatkowo, są koszty środowiskowe do produkcji i dystrybucji wody butelkowanej, w tym z wykorzystaniem zasobów naturalnych i wydzielając emisji.

Standardy jakości

Agencja Ochrony Środowiska monitoruje wody pitnej, która pochodzi z kranu. Przepisy te są bardziej rygorystyczne niż te, które FDA używa do regulacji wody w butelkach. Według EPA, w zależności od producenta wody, woda z kranu może mieć dalsze testy wykonywane na nim i zawierają mniej zanieczyszczeń niż wody butelkowanej. W rzeczywistości, niektóre po prostu woda butelkowana firmy Butelka filtrowanej wody z kranu.

Niedobory wody

Ponieważ spółki butelkowania wody używać wody w ich okolicy, może spowodować niedobory wody dla mieszkańców i rolników. Kiedy konsumenci rozłożone zużycie wody na zewnątrz za pomocą wody z lokalnej społeczności, a nie wody z określonego źródła, jest mnóstwo wody, aby przejść wokół.

Chemiczne ługowanie

Podczas przechowywania wody butelkowanej przez długi czas lub pozostawić butelkę w słońcu, ogrzewając go, chemikalia z plastiku mogą przeciekać w wodzie. Podczas gdy producenci twierdzą, że te butelki nie są szkodliwe substancje chemiczne, naukowcy muszą przeprowadzić więcej badań, aby określić prawdziwe efekty.