adcov.com

Post-Ciąża Weight Loss

Przeciętny Amerykanin kobieta zyskuje około 30 kilogramów podczas ciąży. Po dostarczeniu dziecko, które waży około 8 kilogramów i tracąc kolejne 10-12 funtów, które zostały nabyte w nadmiernej objętości krwi, płyn owodniowy i łożysko, przeciętna kobieta nadal waży około 10 kilogramów więcej niż ona, gdy poczęła. Ale istnieje wiele strategii może ona wykorzystać do schudnąć ponownie.

Karmienie piersią

Typowy opieki matki noworodka potrzebuje dodatkowe 500 kalorii dziennie tylko karmić swoje dziecko. Oznacza to, że karmienie piersią może być świetnym sposobem na promowanie po ciąży odchudzanie. Ale nie przesadzaj z dietą, gdy jesteś karmienia; dziecko naprawdę potrzebuje tych kalorii i dieta jest zbyt restrykcyjne mogą mieć wpływ podaż mleka.

Zdrowe nawyki żywieniowe

W okresie po porodzie, może być szczególnie trudne do utrzymania zdrowych nawyków żywieniowych. Trudno znaleźć czas, aby usiąść i zjeść, a co dopiero gotować zdrowe posiłki. Ale dla kobiet, które chcą schudnąć po ciąży, ważne jest, aby zachować pewne podstawowe standardy żywieniowe. Zrób zapasy owoców, warzyw i innych zdrowych przekąsek dostępnych więc nie będą kuszeni przez fast foodów. Planowanie posiłków z wyprzedzeniem, więc nie kończy się wyrzuceniem mrożoną pizzę w piekarniku w ostatniej chwili.

Ćwiczenie

Regularne ćwiczenia pomagają nie tylko po ciąży, utrata masy ciała, może pomóc złagodzić depresję poporodową. Nie można być do ćwiczeń aerobowych od razu, zwłaszcza jeśli miałeś cesarskiego cięcia, ale coraz aktywne jak tylko można to dobry pomysł. Zacznij powoli, z codziennych spacerów i pływania. Zwiedzanie jest dobrym wyborem dla wielu młodych matek, ponieważ łatwo jest zabrać dziecko razem w wózku lub nośnikiem. Gdy jesteś wygodne z regularnej aktywności fizycznej ponownie, można spróbować dodatkowych ćwiczeń, takich jak aerobik czy podnoszenie ciężarów.