adcov.com

Posiłek Zone Diet Plan

Dieta Zone, stworzony przez dr Barry Sears, twierdzi, że powrót średnią ludzkiego ciała do optymalnej wagi regulując ilość i rodzaj spożywanego pokarmu. Ponadto, dr Sears przypomina, że ​​poprzez spożywanie posiłków, które następują konkretny stosunek białka i węglowodanów, Dieter również zmniejszyć swoje ryzyko zachorowania na choroby serca, cukrzyca i wysokie ciśnienie krwi. Stosując się do kilku prostych zasad, można przygotować plan posiłków, aby dopasować wymagania Zone Diet.

Białko

Planując posiłek, wybrać 3 uncje chudego białka. Dr Sears wyjaśnia to jako ilość białka w przybliżeniu taki sam rozmiar, jak i szerokość dłoni. Nie jesteś ograniczony do mięsa, ale należy wybrać źródło białka o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak ryby, piersi z kurczaka, indyka, wołowiny lub jaj. Nawet o niskiej zawartości tłuszczu ser kwalifikuje się jako dopuszczalne źródło białka w książce Sear jest "Tydzień w Strefie", co to dieta atrakcyjny dla wegetarian.

Akceptowane sposoby gotowania źródło białka obejmują grillowania, pieczenia i podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Unikaj smażenia pokarmów w oleju.

Węglowodany

Pomyśl o swoim źródła białka 3-uncji jako jednej trzeciej posiłku. Teraz nadszedł czas, aby dodać pozostałe dwie trzecie w postaci węglowodanów, ale jest haczyk. Dr Sears określa, że ​​można wybrać "korzystny" węglowodanów. Na Zone Diet, można wybrać resztę posiłku z warzyw, które zawierają węglowodany, które nie powodują skok cukru we krwi.

Niektóre z zalecanych węglowodanów wyborów są szparagi, zielona fasola, czarna fasola, brokuły, kalafior, kapusta, pomidory soczewica szpinak i sos pomidorowy, pieczarki, cebulę i cukinię. Owoce są również w strefie dieta i mogą być wykorzystane w celu spełnienia wymagań węglowodanów, ale w mniejszych ilościach, ponieważ zawierają naturalny cukier. Na przykład, 4 szklanki posiekanego kapusta zawiera tyle węglowodanów, jak tylko pół filiżanki winogron. Wybierając węglowodany, należy pamiętać, że około 30 gramów są dopuszczalne w każdym posiłku. Węglowodany niekorzystne są te, które powodują cukru we krwi i poziom insuliny na skok. Mimo że nie są one zakazane na Zone Diet, mają one być spożywane tylko w małych ilościach. Go łatwo na ziemniaki, groszek, kukurydza, pieczywa i produktów zbożowych. Zrezygnować desery wysokiej zawartości węglowodanów i frytki. Ogólnie, większość żywności śmieci zawierają duże ilości węglowodanów słodkich lub skrobię.

Tłuszcz

W przeciwieństwie do niektórych diet, Dieta Zone zachęca do jedzenia trochę tłuszczu, po prostu nie bardzo i tylko niektóre rodzaje. Pomimo, że płyta jest już pełny z jedną trzecią białka i węglowodanów dwóch trzecich "kreski" z tłuszczu jest potrzebne. Trzy gramy korzystnego tłuszczu zakończyć plan posiłków. Oznacza to tylko bardzo mały smakołyk z orzechów lub niektórych olejów. Na przykład, można dodać trzy migdały lub trzy orzechy nerkowca do posiłku lub można użyć 3/1 łyżeczki oliwy z oliwek, olej arachidowy lub olej rzepakowy do Ciebie warzywa, aby spełnić Twoje korzystny wymóg tłuszczu.