adcov.com

Posiłek Pomysły na Carbo Ładowanie

Posiłek Pomysły na Carbo Ładowanie


Węglowodany nie są całkowicie zła i może być korzystne dla Ciebie, zwłaszcza jeśli jesteś sportowcem. Węglowodany dają energię potrzebną do udziału w aktywności fizycznej. Najlepiej jest Carbo-load jeśli wytrzymałość sportowca, jak maratończyk, ponieważ węglowodany dają organizmowi dodatkową energię potrzebną do kontynuowania działalności.

Śniadanie

Jeśli szukasz węglowodanów rano dać ten dodatkowy zastrzyk energii potrzebne później w dniu, spróbuj rozprzestrzeniania bajgiel z miodem i masłem orzechowym lub twarogiem i wypić szklankę mleka. Jeść bułkę i napić się soku pomarańczowego. Mają miskę zbożowych z mlekiem. Spróbować naleśniki lub francuskie tosty posmarować masłem orzechowym i galaretką lub masłem orzechowym i miodem. Jeśli szukasz więcej zdrowych alternatyw, zrobić własny koktajl z owoców i mrożonego jogurtu.

Obiad / Lunch

Kolacja lub obiad, to kiedy należy jeść większość swoich węglowodanów w ciągu dnia. Spróbuj kilka kanapek piersi kurczaka z niektórych płatki kukurydziane na stronie. To jest, gdy większość będzie pochodzić z węglowodanów. Aby dodać do niej, sałatkę z jakimś opatrunku, szklankę mleka i kilka marchewek. Oczywiście, nie można pomylić z Kanapka z masłem orzechowym i dżemem lub sub kanapkę.

Wieczerza

Kolacja powinna być trochę lżejszy, jeśli chodzi o ilość węglowodanów, ale nadal można korzystać z takiego samego rodzaju żywności. Spróbuj łosoś z brązowym ryżem i brokułami. Jeść bułkę pszenną na stronie wraz ze szklanką mleka, sałatka z opatrunku i niektórych orzechów włoskich. Miska z chili byłoby wspaniałe, z węglowodanów dostarczanych przez fasoli. Jeść pieczone ziemniaki z kwaśną śmietaną. Możesz także spróbować spaghetti z sosem na bazie pomidorów.

Przekąski

Owoce, świeże lub konserwowane, to zdrowy sposób, aby uzyskać w węglowodany przekąski. Spróbuj także soki owocowe, suszone owoce, krakersy graham i jogurty. Pięć rys bary cookies to kolejny sposób, aby utrzymać węglowodanów liczyć między posiłkami. Możesz również bar muesli lub jedną filiżankę sorbet. Masło orzechowe może być również stosowany w przypadku rozpowszechniania go na plasterki jabłka lub graham krakersy na swoim.