adcov.com

Porażenie mózgowe i CPAP Stosowanie u dzieci

Leczenie CPAP (Continuous Positive Airwave ciśnienia) jest powszechnie stosowany w leczeniu bezdechu sennego, stan z udziałem trudności z oddychaniem w nocy. CPAP może być również stosowany do wcześniaków, aby zapobiec porażenie mózgowe (CP) zgodnie z marca Dziesięciocentówek.

Przedwczesnego porodu

Wcześniaki są bardziej narażone na utratę zdrowia. Dzieci urodzone w pierwszych 36 tygodniach ciąży są uważane za przedwczesne. Porażenie mózgowe jest jednym z warunków wcześniaki są bardziej narażone na, mówi marca Dimes.

Porażenie mózgowe

Porażenie mózgowe to zaburzenie neurologiczne, które wpływa ruch ciała i koordynację mięśni. Nie ma lekarstwa CP zapobiegając warunek z rozwijających się jest bardzo ważny.

Przyczyna

CP jest spowodowany uszkodzeniem mózgu. Ciężkie krwawienia w mózgu wcześniaka często prowadzi do uszkodzenia mózgu, które powoduje porażeniem mózgowym.

Rozważania

Wcześniaki są trzy razy częściej niż cały okres niemowląt rozwijać porażenie mózgowe. CPAP pomaga zapobiegać rozwojowi CP poprzez wspomaganie dziecko w oddychaniu.

CPAP

Aby korzystać z terapii CPAP przez lekarzy dla niemowląt wcześniaków umieścić probówki do nosa dziecka. CPAP jest korzystne dla dzieci, ponieważ leczenie pomaga dziecku oddychanie robi oddech dla dziecka zamiast.