adcov.com

Porady schudnąć w College

Porady schudnąć w College


Niesławny "Freshman piętnaście" lub "edukacja dziesięć" są terminy stosowane do masy, że wiele młodych kobiet mają tendencję do uzyskania na rozpoczynający studia. Od wieloosobowych planów posiłków brakuje w żywieniu po prostu nie mają czasu na ćwiczenia od klasy, to łatwo stracić kontrolę nad swoim planem diety i fitness przez cały rok szkolny. Utrata wagi w szkole może być trudne w czasach, ale można zrobić dzięki ciężkiej pracy i poświęcenia.

Chodzić do klasy

Jednym z najprostszych sposobów, aby schudnąć w college'u jest chodzić do klasy, a nie jazdy. Jeśli mieszkasz na terenie kampusu, po prostu spaceru od akademika do każdej z klas może pomóc spalić kalorie i utrzymać formę.

Po schodach

Decydując się po schodach ponad windy do klas powyżej parterze jest prosta regulacja można dokonać w rutynowych do spadku masy ciała. Po schodach nie tylko spalić kalorie, będzie to również pomóc ton nogi i wzmocnienie dolnej części ciała.

Pij wodę

Pokusa pić napoje zawierające kofeinę, jak wysoki będzie można uruchomić na swoim eseju pracować angielskiego lub dopchać do finału, ale wybierając się do picia wody, a nie można wyeliminować biorąc w pustych kalorii, że kawa i napoje gazowane są wypełnione. Picie wody pomaga schudnąć, oczyścić cerę i czuć się bardziej czujny i skupiony na klasy.

Pack lunch

Zamiast wydawać pieniądze na co dzień, aby złapać obiad w pobliskiej restauracji fast food, pack lunch, który jest bogaty w składniki odżywcze i niską zawartość tłuszczu. Domowe kanapki z jabłkiem lub muesli bar to opcja znacznie bardziej pożywne niż cheeseburger z frytkami. Przez pakowania lunch, będzie utrzymać spożycie tłuszczu i kalorii do minimum, a jednocześnie spełniające codzienne potrzeby żywieniowe.

Rezerwa na wynos specjalnych okazjach

Podobnie jak napojów zawierających kofeinę, może to być kuszące, aby zamówić pizzę lub chińskie jedzenie, gdy jesteś zajęty nauką do egzaminów. Aby ograniczyć głód bez utraty diety, utrzymać mini lodówka zaopatrzona w zdrowe przekąski, takie jak świeże owoce, paluszki i wymieszać śladu. To pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i utrzymać się uczucie pełne i koncentruje się na nauce.