adcov.com

Porady poliuretanowa Crutch

Porady poliuretanowa Crutch


Końcówki crutch jakości są ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo, jeśli jest to konieczne, aby użyć kul celu ułatwienia mobilności. Crutch wskazówki muszą być sprawdzane regularnie. Musisz dostać nowe wskazówki krocze Jeśli zauważysz, że te, które nie mają na sobie, poprzez podkładki metalowej lub gdy można wyraźnie zobaczyć, że bieżnik na dole końcówki jest zużyta. Szeroki, końcówka poliuretan będzie działać jak amortyzator i zapobiec zmęczeniu na ramiona i barki.

Porady poliuretanowa Crutch

Ingrid klasyczna CrutchTip jest czarne i wykonane z poliuretanu w Szwecji. Końcówka jest trwały, a jego wzór nici w dolnej końcówki zwiększa bezpieczeństwo ze względu na fakt, że nie zużywają się tak szybko jak inne typy. Końcówka Ingrid Klasyczna Kula ma podkładkę metalową nierdzewne wykonane z stali ocynkowanej wewnątrz końcówki, która pomaga uniknąć zużycia przez końcówkę. Te crutch wskazówki mają doskonałą przyczepność zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a wypukłe dno promuje komfort i trwałość. Wskazówki Ingrid Crutch dopasować kule ze wspólnych pomiarów 5/8 do 7/8 cala.

Porady tornado Crutch

Materiały poliuretanowe, znane również jako "poliuretany" są wykonane z polimerów, które są trwałe są dzięki ich gęstości i twardości. Poliuretan może przyjść w poduszki z pianki poliuretanowej lub żel stosowany na krocze wskazówek. Tornado wierzchołek kuli, Model T-16 jest przykładem końcówki kroczowego wykonany z żelu polimeru amortyzującą. Końcówka Tornado jest odporne, trwałe końcówki, które zostały zaprojektowane tak, aby ograniczyć wpływ jednocześnie ulepszyć przyczepność nawet wówczas, gdy stosowane są kule pod kątem podejścia. Wskazówki Tornado są 2 cale na podstawie jego końca i pasuje do wszystkich kul o mniejszej średnicy rury o 3/4 do 1 cala.

Fetterman wydajności Crutch Porady

Wskazówki wydajność crutch mają gęstą pad polimeru żelu do absorpcji szoków wewnątrz, aby zapobiec uszkodzeniom chrząstki i ścięgna w ramiona, ręce, nadgarstki i ramiona. Gęsty kawałek wątek ma małe rowki, które zmniejszają ilość zanieczyszczeń, które mogą dołączyć do niego. Skuteczności porad crutch oferują doskonałą przyczepność ze względu na fakt, że te wskazówki są elastyczne i uchwyt ziemia, kula, nawet przy różnych kątach. O średnicy 2-calowy bazowej powiększonej, będą one trwać dłużej niż zwykłe wskazówki, co czyni je opłacalnym wyborem konsumenta. Wskazówki dotyczące wydajności są czarne i pasują rur krocze od 3/4 do 1 cala średnicy. Fetterman gwarantuje zadowolenie z tych porad krocze.