adcov.com

Porady na temat Wygranie niepełnosprawności Case

Porady na temat Wygranie niepełnosprawności Case


Dla wielu osób niepełnosprawnych, wygrywając rent jest istotnym problemem. Social Security Disability Resource Center i stwierdza, że ​​tylko trzy z 10 wnioskodawców zatwierdzony do niepełnosprawności ubezpieczeń społecznych po raz pierwszy mają zastosowanie. Dla wielu ludzi, zdobywając roszczenia niepełnosprawności jest niezbędne do utrzymania domu i posiadłości. Ważne wskazówki mogą pomóc zapewnić roszczenia decyduje szybko i korzystnie.

Kwalifikowalność

Aby kwalifikować się do świadczeń rentowych, musi być w stanie pracować ze względu na stan, który jest oczekiwany trwać co najmniej rok lub spowodować śmierć. Inne wymagania różnią się w zależności od wieku wnioskodawcy i długość czasu osoba pracowała przyczynić się do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Odwiedź Social Security Administration - lub SSA - witrynę, aby korzystać z korzyścią Uprawnienie Screening Tool, lub Najlepsza. BEST poprowadzi Cię przez szereg szczegółowych pytań, które pomogą ustalić uprawnienia do świadczeń rentowych. Jeśli nie są w stanie korzystać z komputera, zadzwoń do SSA i przedstawiciel pomoże ustalić uprawnienia.

Przygotowanie

Brak przygotowania dlatego wielu roszczeń rentowych odmawia, więc być tak przygotowany, jak to możliwe. Wybierz się do lekarza, który specjalizuje się w swoim stanie i może sprawdzić, że jesteś niepełnosprawny i niezdolny do pracy w swoim obecnym stanie. Zrób listę leków na receptę i zabiegów, które zażywasz na swoim stanie. Uzyskać dokumentację medyczną z jakichkolwiek szpitali, klinik i ośrodków terapii fizycznej, gdzie otrzymali pomoc. Utwórz kopie wszystkich laboratoriów i testów diagnostycznych. Dostarczenie tych informacji z wyprzedzeniem pomoże sprawa uzyskać zezwolenie znacznie szybciej.

Proces aplikacji

Potrzeba czasu, aby rozpatrywać wnioski osób niepełnosprawnych, więc ubiegać się o świadczenia, jak tylko stały się niepełnosprawne. Musisz wypełnić wniosek o świadczenia z zabezpieczenia społecznego oraz sprawozdanie niepełnosprawności. Wypełnij wniosek rent w Internecie, przez telefon lub umówić się na spotkanie w lokalnym biurze Social Security. Możesz zgłosić niepełnosprawności w trybie online lub wydrukować formularz i odesłać wypełniony formularz do lokalnego biura Social Security. Dostarczyć kopie istotnych informacji, takich jak karty Social Security, aktu urodzenia, streszczenia prac rodzaju pracy, którą zrobił i kopią ostatniego wynagrodzeń i podatku oświadczenie.

Odwołanie

Zatwierdzenie lub odmowa aplikacji niepełnosprawności zależy od kilku czynników. Po spełnieniu podstawowych wymogów SSA, wniosek jest wysyłany do określenia inwalidztwa dla państwa. Specjaliści niepełnosprawności mówić lekarzy, szpitali i klinik na temat stanu następnie powiadomi Cię, gdy podejmują decyzji o roszczenia niepełnosprawności. Sprawdź w często z przypisanego przedstawiciela szkodowości w aktualizacji na komputerze aplikacji. Jeśli odmówiono renty inwalidzkie, złożyć odwołanie, tak szybko jak to możliwe. Podczas procesu odwoławczego, SSA przeanalizuje sprawę i wysłać list z wyjaśnieniem swojej decyzji. Jeśli odmawia korzyści, wynająć adwokata znanego z rent, który ma rekord wygranej odwołania.