adcov.com

Porady na temat pracy w trakcie ciąży do Pracy

Podczas gdy jesteś w ciąży, może chcesz lub potrzebujesz, aby utrzymać pracę, aż do ostatniej sekundy przed wyjazdem do pracy. Jeśli planujesz pobyt w pracy podczas ciąży, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby to doświadczenie bardziej wygodne dla Ciebie i Twoich współpracowników. Być może trzeba będzie dostosować niektóre z nawyków pracy, ale z tych wskazówek i technik, będziesz mógł zatrzymać się w biurze, dopóki nie będzie mieć dziecko.

Biuro Comfort

Upewnij się, że Twoje biuro jest wyposażone w narzędzia, które pomogą Ci zachować komfort podczas długich dni pracy jak jesteś blisko końca ciąży. Poduszka z mikrofibry, które można wykorzystać na krześle biurowym jest pomocne. Możesz rozwinąć go do tyłu, aby złagodzić niektóre z bólu od siedzenia przed komputerem. Zaopatrzyć swoje szuflady biurka z przekąskami i napojami, które będą potrzebne pod koniec ciąży. Bary białka, mix szlak, woda i soki są wszystkie dobre rzeczy, aby mieć pod ręką, więc nie są stale konieczności wyjścia z pracy, na przekąskę.

Obiad godzina

Użyj obiadowej mądrze podczas ciąży w pracy. Zamiast siedzieć przy biurku i jedzenia, wykorzystać czas jako szansę, aby wstać i poruszać. Działając pod koniec ciąży będzie pozwalają skoncentrować i wyciągnął więc nie mają do czynienia z bólami z nigdy nie opuszcza biuro. Wybierz lunch, że można jeść podczas chodzenia, i wziąć szybki spacer wokół bloku, do kawiarni, a nawet w biurze, jeśli nie można uciec. Użyj obiadowej przerwy łazienka również.

Współpracownicy

Bądź uprzejmy do swoich współpracowników i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mają o swojej ciąży. Nie, jednak przytłaczają współpracowników zbyt dużo informacji na temat wizyt lekarza i inne szczegóły ciąży. Bądź profesjonalny i przyjemny. Weź z pomocy współpracowników, gdy jest on oferowany do was, zwłaszcza jeśli chodzi o podnoszenie ciężkich lub zadań uciążliwych. Nie bój się mówić do swojego szefa, jeśli nie czujesz się na bardzo fizycznej zadania przydzielane was. Zdrowia dziecka powinny zawsze być na pierwszym.