adcov.com

Porady na temat Pozbyć Miłość Uchwyty

Uchwyty są obwisłe miłość odcinki po obu stronach brzucha, a mogą one być jednym z najtrudniejszych obszarów stracić tłuszcz. Anatomiczne słowo dla miłości uchwyty to "skośne". Wbrew temu, co niektórzy myślą, miejsce redukcji nie będzie pracować z miłości uchwyty; Zamiast tego, trzeba złożyć kompleksowy program odnowy biologicznej, które będą wpływać na całe ciało, nie tylko swoje miłość uchwyty.

Zdrowa dieta

Jedną z pierwszych rzeczy, które należy zrobić, jeśli chcesz pozbyć się miłości uchwyty jest postawić się na zdrowej diecie. Diety składające się z fast foodów, sody i złe węglowodany, takie jak białe pieczywa podejmie dodatkowe kalorie jesteś spożywających i przechowywać je w tłuszczu na ciele. Poprzez zdrową dietę składającą się z owoców, warzyw, pełnoziarniste, chude mięso i niskotłuszczowych produktów mlecznych, będzie zabranie żywności, które powodują swoje ciało, aby spakować się na dodatkowym tłuszczu.

Zmniejszyć spożycie kalorii

Obok zdrowej diety, należy rozważyć zmniejszenie odżywcze. Dodatkowych kalorii, że naprawdę nie trzeba będzie uzyskać pełne tłuszczu i na jak dodać do miłości uchwyty. Twój lekarz lub dietetyk może powiedzieć liczbę kalorii należy spożywać dziennie, aby zachować zdrowie. To jest inna dla każdej osoby, w zależności od wielkości danej osoby, aktualnej masy ciała i stanu zdrowia w ogóle. To nie jest numer należy wyciągnąć z książką lub spróbować dowiedzieć się na własną rękę.

Ćwiczenia aerobowe

Wbrew temu, co niektórzy myślą, miejsce redukcji jest mitem. Nie można po prostu wykonać ćwiczenia mające na celu zmniejszenie się uchwyty miłości i oczekiwać od nich odejść. Zamiast tego, trzeba wykonywać całe ciało, wykonując ćwiczenia aerobowe, które pobiera się z Szybkość akcji serca przez co najmniej 30 minut dziennie. Jednym ćwiczenia aerobowe, które możesz zrobić, jest chodzenie. Wystarczy iść na spacer 30 minut dziennie może być wystarczające, o ile można zwiększyć prędkość, z jaką idziesz w czasie, więc ciągle coraz Szybkość akcji serca.

Ćwiczenia, które docelowa Miłość Uchwyty

Gdy dotarłeś do miejsca, gdzie są zdrowej diety, już zmniejszyć liczbę kalorii jesteś spożywających i robią regularne ćwiczenia aerobowe, to możesz zacząć robić ćwiczenia, które kierować miłość uchwyty. Takie ćwiczenia pomogą stonować swoje skośne i zmniejszyć, jeśli nie całkowicie pozbyć, swoimi uchwytami miłości, ale tylko wtedy, gdy pozostałe trzy rzeczy są na miejscu pierwszym. Niektóre ćwiczenia, które możesz zrobić, aby kierować miłość uchwyty są brzuszków brzucha, skręty tułowia i łuki boczne.