adcov.com

Porady na temat Lemon Miodu Cleanse

Oczyścić z cytryny miód jest odmianą tradycyjnego Cleanse Mistrza opracowanej przez Stephena Burroughs w 1941 roku W tradycyjnym Master Cleanse, użytkownicy pić sok z cytryny zmieszany z klasy "B" (ciemny), syrop klonowy i szczyptą proszku cayenne. Lemon i miodu może być również stosowane do podobnych korzyści zdrowotnych.

Zanim zaczniesz

Oczyszczająca mogą być stosowane w celu poprawy zdrowia psychicznego i fizycznego, a wiele osób decyduje się na użycie oczyścić jeśli są zainteresowani w zmianie stylu życia. Zanim jakikolwiek oczyścić trwający ponad trzy dni i za każdym razem, istnieją poważne problemy zdrowotne, skonsultuj się z lekarzem. Się jej lub jego udział w swoich decyzjach i pozwala mu monitorować swoje postępy. Oczyszczająca jest na ogół bezpieczne jeśli prawidłowo, ale to jest zawsze dobry pomysł, aby być monitorowane przez lekarza, którym ufasz.

Gotowe

Przed pierwszym dniem każdego oczyścić, przygotować swoje ciało: przestać pić alkohol, kawa, herbata, napoje gazowane --- coś, co jest trudne do strawienia. Jeśli masz pytania na temat tego, co powinno lub nie powinno się pić, skonsultować się z zaufanym lekarzem. Również trudno przestać jeść kilka dni przed trawienia pokarmów. Obejmuje mięs i potraw tłustych i wszystko bardzo wysoko przetworzonych. Ponownie, jeśli masz pytania o to, co dokładnie należy i nie należy jeść na tym etapie, należy skonsultować to z lekarzem.

Ustaw

Zdecyduj, ile dni na ogół będzie oczyścić. Dostosować swój harmonogram. Wiem, że będzie doświadczenie nie tylko głód, ale inne objawy niepożądane, jak również. Wiele osób może myśleć tylko o jedzenie. Dla innych, ich węch jest zwiększone. Są ludzie, którzy stają się zbyt emocjonalne i łzami. Ci najprawdopodobniej będzie rozdrażniony czasami, jeśli nie z innego powodu, niż jesteś głodny. Upewnij się dostosować harmonogram w góry, aby dać Ci elastyczność, aby zrobić swoje oczyścić.

Należy również zdawać sobie sprawę z tego, że będziesz w toalecie w ogłoszeniu chwile 'w dowolnym oczyścić lub szybki, szczególnie na początku. Musisz upewnić się, że pasuje do Twojego życia, lub dostosować swoje życie, aby zmieścić się oczyścić.

Idź

Po uruchomieniu, można prowadzić dziennik swoich postępów. To może być trudne, aby nie poddawać się i powinien być gotowy, by stać się elastycznym, jeśli zdecydujesz się zatrzymać. Pamiętaj, że to nie jest czarno-biały sytuacja. Możesz spróbować ponownie, jeśli zdecydujesz czas nie jest właśnie tym razem. Mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności. Dziecko może potrzebować ty, twoja praca może się stresujące, współmałżonek może sugerować, weekend w Paryżu. Będzie czas, aby spróbować ponownie, jeśli tym razem nie wyszło.

Nie należy przerywać

Po zakończeniu oczyścić, łatwość z powrotem do "prawdziwego jedzenia" i starają się przyjąć to jako początek zmiany stylu życia na dobre. Potrwać kilka dni przed piciem alkoholu i kofeiny, a naprawdę nie jeść ciężkich posiłków w ciągu pierwszych kilku dni po zatrzymaniu oczyszczenie. I staram się jeść zdrowsze od tego momentu w swoim życiu.

Cleanse Szczegóły

Będziesz pić od 1 do 1 i pół szklanki soku z cytryny zmieszany z około 2 litry (2 kwarty) wody i tyle miodu, aby to dobry smak (około 3 łyżki). Rekomendacje różnić o dokładnych ilościach, dlatego zachęcamy, aby dostosować do własnych potrzeb i stylu życia, a także stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Będziesz zużywa tylko napój z cytryny miodu w ciągu najbliższych kilku dni, więc przygotuj się. Wymieszać oczyścić rano. Można zauważyć, że cieplejsza woda będzie szybko i dokładnie rozpuścić miód, więc można wybrać się do ogrzania wody, nad kuchenką, wymieszać z miodem i cytryną, a następnie schłodzić mieszaninę przez cały dzień.

Dwa litry (lub kwarty) jest 8 filiżanek. Możesz łatwo rozprzestrzeniać to przez cały dzień, pijąc jedną filiżankę co jeden i pół godziny od 8:00 rano do 8:00 w nocy. Jeśli mieszkasz z innymi, planować na co będziesz robić w trakcie posiłków. Można usprawiedliwiać się za kilka dni oczyścić, albo będziesz siedzieć i wypić filiżankę miodu cytryny z nimi? Pomyśl o tym.