adcov.com

Porady na temat Jak zachować spokój w Dentysta

Porady na temat Jak zachować spokój w Dentysta


Wizyty u dentysty może być doświadczenie stresujących, zwłaszcza jeśli jesteś w bólu i przewidując najgorsze. Od dziwne zapachy na dźwięk wiertła i uczucia bólu i dyskomfortu, idąc nawet w regularną check-up powoduje niepokój wielu osób. Jednak ważne jest, aby regularnie odwiedzać dentystę, aby uniknąć problemów z zębami - a nawet więcej razy z dentystą - w dół drogi.

Znaleźć odpowiedniego dentysty

Ważne jest, aby znaleźć odpowiedniego dentystę, zwłaszcza jeśli są zdenerwowani, że się do opieki stomatologicznej. Szukać dentysty, który rozumie twoje obawy i jest gotów pomóc je przezwyciężyć. Uzyskaj rekomendacje od przyjaciół i rodziny, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedniego dopasowania. Zrób listę kilku przyszłych dentystów, a następnie umówić się na konsultacje z każdym z nich. Nie bój się zadawać pytania; rozmawiać z dentystów, higienistki stomatologiczne i pracowników urzędu, aby zdecydować, czy praktyka jest dobrym rozwiązaniem. Omówić swoje obawy i poprosić personel biurowy, co zrobić, aby złagodzić Twój niepokój. Zwróć uwagę na swoje otoczenie, i zdecydować, czy czujesz się komfortowo.

Komunikować

Po znalezieniu odpowiedniego dentysty, nie bój się do komunikowania swoich potrzeb. Zobacz dentystę jako partnera w opiekę zdrowotną, sugeruje Dental Fear Centralny. Niech lekarz wie, co cię przeraża. Zadawaj pytania, aby złagodzić swoje obawy. Stworzyć związek, który sprawia, że ​​czujesz się bardziej komfortowo. Porozmawiaj ze swoim dentystą na temat metod można używać do komunikowania się podczas zabiegów, żeby wiedział, jeśli nie podoba ci się, jak prostym ruchem ręki, sugeruje Delta Dental.

Relaks i Rozproszenie

Znajdź sposób na relaks przed i podczas wizyty. Get dużo snu w nocy wizyty. Unikaj kofeiny, która zwiększa nerwowość. Daj sobie odpowiednio dużo czasu, aby dostać się na wizytę; śpieszył tylko Ci bardziej niespokojny. Podczas procedury, należy użyć techniki oddychania i wizualizacji zachować się spokój. Delta Dental sugeruje wprowadzenie muzyki i słuchawki, dzięki czemu można słuchać muzyki i odwrócić się.

Zapytaj Dla uspokojenia

Oprócz zlokalizowane paraliżujący w celu zmniejszenia bólu, wielu dentystów uspokajające na relaks swoich pacjentów. Gaz rozweselający, czyli podtlenek azotu, jest wdychany gaz, który zmniejsza niepokój i stwarza poczucie dobrego samopoczucia. Gaz rozweselający może złożyć wizyty dentystyczne łatwiejsze dla Ciebie, zauważa na stronie internetowej Dental Fear Central. Na silny lęk, IV uspokojenie jest opcja. Ta forma sedacji jest często używany, gdy pacjent wymaga dużego nakładu pracy, według Dental Fear Central. Pacjenci zwykle nie pamiętam nic po podaniu IV uspokojenie.