adcov.com

Porady na temat Interveiwing Jako masażysty

Porady na temat Interveiwing Jako masażysty


Wywiadów dla każdego zadania wymaga pewnego zestawu umiejętności, ale wywiad jako masażysty może być inne doświadczenie. Istnieje jeszcze szereg tradycyjnych umiejętności wywiadów można zatrudniają, ale musisz dać swój profesjonalizm jako połysk masażysty.

Miejsce pracy

Jedno z pytań, twój rozmówca może zapytać dlaczego chcesz pracować w danej okolicy. Twoja odpowiedź powinna odzwierciedlać doświadczenia z technik masażu, które pasują do atmosfery pracy, którego szukasz. Na przykład, jeśli rozmowy do pracy z kręgarz, szczegółowo swoje doświadczenie i entuzjazm do pracy z ludźmi z urazami. Jeśli rozmowy do pracy z akupunktury, szczegółowo swoje doświadczenie w sposobach wschodnich, a także wiedza na temat tego złożonego tematu.

Pamiętaj, że wiedza z różnych form masażu sprawi, że bardziej prawdopodobnym kandydatem do niektórych ustawień. Mieć pewność, aby podzielić się szczegóły swojej wiedzy z ankietera.

Wygląd

Wygląd jest czynnikiem podczas wywiadów dla każdego zadania. Pracodawcy masażu wyglądają na więcej niż osoby dobrze ubrany. Po pierwsze, upewnij się twoje paznokcie są bardzo krótkie i zadbane i ręce są wolne pierścień. Przyjazd do rozmowy przygotowany do pracy.

Po drugie, jest bardzo konserwatywny w swoim stylu sukni. Nie nosić ciasną odzież, topy, spodnie, buty na obcasie lub mini spódniczki. Nie pokazuj dekolt. Na masażystów jest szczególnie ważnym aspektem etycznym. Ubierać się w sposób właściwy dla zawodu.

Doświadczenie

Jeśli nie masz ogromne ilości doświadczenia, podkreślają swoje wykształcenie. Większość szkół masażu, terapii wymaga pewnej praktyczne praktyce dla każdego technika dowiedziałem. Mieć pewność, aby twoje wywiad wie, jak bardzo praktyka miałeś i jak zrobiłeś z tej klasy, w tym pozytywne opinie mogą uzyskanymi od innych uczniów i nauczycieli.

Pytania

Istnieje kilka ważnych pytań, które należy zadać w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Po pierwsze, zapytać, czy stosowane są jakieś formy dolotowe. Jeśli forma spożycie nie jest używany, to jest dopuszczalne na pytanie tej praktyki, ponieważ będzie prawnie odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji z klientami.

Inną ważną kwestią jest polityka firmy w sprawie "nie pokazuje", ludzi, którzy planowania terminów i nie pokazują się. Czy należy zapłacić za to lub będzie całkowicie traci swój czas? Niektóre firmy oferują małe wynagrodzenie jeśli to nastąpi.

Hands On

Normalny wywiad jako masażysty obejmuje wykonanie krótkiego masażu (zwykle 15-30 minut) na wywiad. Spróbuj włączyć żadnych technik mogłeś omawianych podczas rozmowy. Oddychaj, zastosowanie odpowiedniego ciśnienia, należy zwrócić uwagę na klienta i dać możliwie najlepsze masaże.