adcov.com

Porady na temat Health Insurance Coverage

Porady na temat Health Insurance Coverage


Zakupy na prawej ubezpieczenie zdrowotne może być mylące doświadczenie. Jednak, biorąc czas na przegląd korzyści planu mogą pomóc uniknąć niespodzianek kiedy trzeba złożyć wniosek. Czy ponowne przedłużenie istniejącego planu lub na zakupy do ubezpieczenia zdrowotnego po raz pierwszy, Krajowe Stowarzyszenie Komisarzy Ubezpieczeniowych zaleca zapoznanie materiały planu dokładnie i oferuje porady w wyborze najlepszego ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dowiedz się planie

Dobrą wiadomością jest to ustawa niedrogiej opieki zakazał ubezpieczycieli zdrowotnych z wprowadzeniem limitów dożywotnie na większości objętych świadczeń. Eliminowane są także roczne limity dolara w większości programów do podstawowych usług, takich jak pobyt w szpitalu. Jeszcze roczne limity dla usług zbędne nadal istnieją. Dowiedz się, jakie usługi te są i wybrać plan z najwyższego rocznego limitu.

Oszacowania kosztów

Poznaj swoje opłat z wyprzedzeniem szacując swoje miesięczne składki, roczne odliczeniami oraz inne wydatki out-of-pocket przed podjęciem decyzji o planie ochrony zdrowia. Lista koszty leczenia z lat ubiegłych, w tym współpracy płaci za wizyty u lekarza, codziennie leki i wizyty u specjalistów. Użyj tej kwoty, aby ocenić koszty na nadchodzący rok. Porównaj koszty dla każdego planu i zdecydować, jak wiele można sobie pozwolić, aby zapłacić.

Ustalanie dostęp

Sprawdź, czy twój lekarz i szpital są w sieć wybranego planu, ponieważ ubezpieczyciel może odmówić wypłaty, jeśli dostawca jest out-of-sieci. Dowiedz się, jakie warunki wymagają uprzedniego zezwolenia. To jest, gdy lekarz musi uzyskać zgodę od swojego planu, dzięki czemu można się do specjalisty, uzyskać nową receptę lek, lub procedury medyczne wykonywane.

Zadaszony Narkotyki wiedzą

Przejrzyj leki ty lub inni członkowie rodziny często używane. Jeśli lista leków Plan nie obejmuje tych wymagań, może trzeba zapłacić pełną cenę za leki, - duży koszt. Jeśli masz już wybrany plan, może nadal być w stanie dostać lek dopuszczony do zapłaty, jeśli lekarz mówi, że jest niezbędne z medycznego.

Szukaj Wykluczenia

Skanowanie każdego ubezpieczenia zdrowotne i wyszukiwania usług wyłączonych z zakresu. Wiele planów ubezpieczeniowych nie płacą za aparatów słuchowych, leczenia niepłodności, chirurgii plastycznej lub utraty wagi i programów rzucania palenia.

Ustal plan jakości

Spojrzeć poza ceną przy wyborze planu zdrowotnego. Ubezpieczenie Instytut Informacji mówi jeden sposób, aby określić jakość planu zdrowotnego jest sprawdzenie z działu twojego państwa ubezpieczeń, który śledzi disenrollment stawki ubezpieczycieli. Dowiedz się liczby skarg pacjentów zgłoszonych wobec ubezpieczyciela. Lekarz może dać pewne wyobrażenie o swoim doświadczeniu z planem.

Poproś o pomoc

Pytaj, jeśli nie rozumiesz, terminologii opłaty lub korzyści w planie ochrony zdrowia. Idź do strony ubezpieczyciela, aby uzyskać więcej informacji. Poznaj odpowiedzi u przedstawiciela obsługi klienta lub mówienia z działu kadr, jeśli masz ubezpieczenie poprzez pracę. Sprawdź, czy twój dział państwowa ubezpieczenia oferuje przewodnik ubezpieczenia konsumenta do zakupu ubezpieczenia zdrowotnego.