adcov.com

Porady na temat ciąży po raz pierwszy

Porady na temat ciąży po raz pierwszy


Ciąża po raz pierwszy oznacza czas zachwytu i radości. Tworzących nowe życie, które spowodują zmian w życiu nigdy nie doświadczyli. Ciąże po raz pierwszy również niosą ze sobą wiele pytań, czasem trochę zamieszania, i kilka obaw. Te wskazówki mają na celu złagodzić niektóre z tych obaw. Zawsze należy jednak pamiętać, by zaufać swojemu instynktowi i skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia z poważnych pytań lub wątpliwości.

Reszta

Get dużo odpoczynku. Pierwsze mamusie czasu często śmieją się z tej porady myśli, "Mam na resztę życia do drzemki!" To nie mógł być bardziej mylnego. Odpoczynek, wszystko można w czasie pierwszej ciąży, bo życie jak wiesz to się zmieni głęboko. Tak, to zmienia się na lepsze, tylko ze względu na swoje możliwości odpoczynku. Będą one nieliczne; prawdopodobnie przez długi czas. W trakcie ciąży twój organizm potrzebuje więcej odpoczynku niż zwykle, ponieważ jest w trakcie nietypowe zmiany. Reszta pomoże zapewnić, że cieszyć się dobrym zdrowiem i optymalne również sam dla dziecka.

Nudności

Jeśli jesteś jednym z niezwykle szczęśliwych kobiet, które nie doświadczają żadnych mdłości w czasie ciąży, pat się na plecach i przejdź do następnego wierzchołka. Nudności dzieje. Nie można temu zapobiec i nie można go zatrzymać. Można jednak nauczyć się radzić sobie z nim bardziej efektywnie. Jedz częściej mniejsze posiłki i przekąski. Pobyt komfortowo pełne często pomaga zmniejszyć siłę objawów nudności. Należy unikać miejsc, w których pewne zapachy przeszkadza, jak sądy żywności w centrach handlowych lub matką, teściowa kuchni, kiedy ona mocowania niedzielny obiad. Ćwicz głębokie techniki oddechowe; podobny do pierwszego etapu pracy rodzenia oddychaniu. Relaks pomoże znosić nudności i mam nadzieję, że pomoże to minie szybciej. Przechowywać krakersy krakersy poręczne, jak robią to osłabić nudności dla wielu kobiet. Eksperymentować z różnymi opcjami do żywności, ponieważ może znajdziesz coś, co pomaga ograniczyć nudności, która jest podobna do żadnej sugestii może słyszeliście.

Nie zdiagnozować samodzielnie

Unikaj czytania zbyt wiele książek na temat ciąży lub czytania zbyt wielu artykuły medyczne na temat ciąży w Internecie. Tak, kształcenie się jest dobre, ale starają się ograniczyć edukacyjnych możliwości tych, które otrzymują od lekarza, położnej i personel pielęgniarek. Zbyt wiele informacji może powodować niepotrzebnych zmartwień i stresu nie jest dobre dla Ciebie lub Twojego dziecka. Adres lekarzowi o wszystkich swoich obawach i polegać na jego / jej opinii, jak i innych doświadczonych mam.