adcov.com

Porady na sprzątanie opłaty

Kwota, jaką można bezpłatnie do czyszczenia domów ludzi może złamać lub Twojej firmy. Istotnym czynnikiem określania ile do ładowania jest styl domu. Warto pamiętać, częstotliwość czyszczenia, rodzaj czyszczenia (głębokie czyszczenie lub po prostu odświeżania), czas podróży i ceny konkurenta.

Rozmiar i układ

Wielkość domu jest pierwszym czynnikiem do rozważenia przy ustalaniu normę czyszczenia cena dla klienta. Liczba sypialni, łazienki, podłogi i ogólnego układu domu również wpływ na ceny. Sprzątanie domu może wahać się od £19 dla krótkich cotygodniowe sprzątanie do kilkuset dolarów za jednorazowe sprzątanie, w zależności od wielkości domu. Ustawienie stawki dla całej pracy często działa najlepiej dla Ciebie i klienta; w ten sposób nie ma żadnego zamieszania. Sprawdź konkurencji również pomóc rozstrzygnąć wątpliwości na opłaty za końcowe sprzątanie oraz kurs rynkowy. Często środki czyszczące ustawić rate przez w stawka podstawowa plus £6 na pokój. Na przykład Apartament typu studio może kosztować £32; Apartament z jedną sypialnią może kosztować £39; oraz apartament z dwiema sypialniami mogą kosztować £45. Cena obejmuje łazienkę, salon i kuchnia. Po wstępnego czyszczenia, może zaoferować regularnej konserwacji czyszczenia za mniej, waha się od £32 do £65 za cotygodniowe sprzątanie, lub więcej dla większych domach.

Liczba dzieci i zwierzęta

Liczba mieszkańców w domu jest ważnym czynnikiem, który wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, całkowite czyszczenie opłaty. Domy z więcej ludzi, zwierzęta i dzieci młodszych naturalnie wytwarzać więcej czyszczenia domowych, zwiększając czas potrzebny do czyszczenia, a tym samym, całkowita opłat. Należy wziąć pod uwagę te czynniki w początkowej stawki i utrzymanie stopy. Dodatkowe koszty mogą się różnić od £3 £26 lub więcej na dziecko albo pieścić, w zależności od ogólnego poziomu gleby do domu.

Dodatkowych czynników czyszczących

Usługi sprzątania często oferują niższe stawki pakiet sprzątanie oparte na tydzień lub dwa razy w tygodniu sprzątanie. Oferując niższe stawki na regularne sprzątanie jest dobrym sposobem na utrzymanie regularnej pracy i niższe stawki dla klientów na rynku. Czyszczenia cena także różnić w zależności od liczby usług jest wstępnie. Standardowe pakiety czyszczenia obejmują odkurzanie, odkurzanie, zamiatanie, niewykorzystanych środków, czyszczenia łazienki i kuchnie i robienie potraw. Bardziej intensywne i w ten sposób droższe usługi pakiety obejmują czyszczenie ścian, usługi pralni, prasowanie, polerowania srebra, dywanów, pranie i czyszczenie lodówki lub piec. Wszystkie te czynniki wpływają na suma opłat. Czyszczenia ceny weekendowe są generalnie wyższe również, ponieważ masz do pracy w weekendy. Sprzątanie dostaw i transportu rozpatrywane będą również potrzebne, a także czy masz wobec wynagradzać pracowników. Jeśli masz pracowników, można wyczyścić Więcej domów każdy dzień od iść szybciej, ale musi zarobić wystarczająco dużo, aby zapłacić pracownikom godziwej płacy i nadal zarabiać pieniądze dla Ciebie i Twojej firmy. Jedna stawka bazowa jest za £19 na pracownika na godzinę. Można wtedy podzielić płatności w dowolnej metody ma sens dla Twojej firmy, £6 dla pracownika, £6 do czyszczenia produktów i podróży i £6 dla Ciebie.